Опасно ужилване застрашило живота на Галена ден преди влизането ѝ в "Ергенът: Любов в рая"

Новата участничка в "Ергенът: Любов в рая" Галена влиза в предаването право в окото на бурята. Още преди зрителите да видят първия ѝ епизод, социалните мрежи прегряват от снимки, сравнения и колажи. Хиляди коментират, че не прилича на себе си, присмиват се на веждите ѝ, подутината и променения овал на лицето. Зад тази визия обаче стои история, която малцина очакват.
"Ден преди влизането ми в шоуто бях ужилена от насекомо по окото и челото и получих тежка алергична реакция, която едва не ме уби", разкрива Галена в своя профил.
Реакцията е светкавична и драматична. Докато екипът се подготвя за пътуване, лицето ѝ започва да подпухва, състоянието ѝ рязко се влошава.
На летището в Родос хората около казанлъчанката панически обсъждат дали да повикат линейка или да опитат да стигнат сами до болницата. Подутината расте с всяка минута, а чертите ѝ буквално се променят пред очите им.
Галена прекарва цяла нощ на системи в болница в Родос. Лекарите успяват да стабилизират състоянието ѝ, но тя остава на силни медикаменти със сериозни странични ефекти. Въпреки това решава да не се отказва от участието си и влиза в риалитито "на 10% от възможностите си", по собствените ѝ думи.
Не само алергията обаче променя външния ѝ вид. Галена признава, че малко преди да влезе в "рая" е направила и корекция на веждите. Процедурата се обърква заради непрофесионална работа на козметик, а в момента на снимките зоната още е в процес на заздравяване. Точно кадри от този период сега обикалят мрежата и се превръщат в повод за подигравки.
За да отговори на нападките, Галена публикува свои снимки без грим, без филтри и без обработка – така, както изглежда в реалния живот.
"Един апел към всички.. не съдете хората преди да знаете тяхната история и защо са в подобна ситуация и състояние!", пише в края на публикацията си риалити героинята.
Прочети цялата публикация



Разделените Натали и Орлин от "Ергенът" пуснаха чалга дует (ВИДЕО)
Кели Озбърн се раздели с годеника си Сид Уилсън 7 месеца след като й предложи брак
Поли Генова с откровена изповед за терапията и най-тежкия период от живота ѝ (ВИДЕО)
И последната двойка от "Ергенът: Любов в рая" се раздели
Виктор и Кристина от "Ергенът: Любов в Рая" се разделиха
56-годишната Хедър Греъм се появи със секси италианско гадже (СНИМКИ)
Ергенът Марин бил калпав студент по медицина
Колоритната Венета от първия сезон на "Ергенът" се омъжва (СНИМКА)
Пламен Димов се обясни в любов на Радина Кърджилова на наградите "Икар" (СНИМКИ)
Димитър Рачков страда от сериозна хипохондрия
The Wall Street Journal: Тръмп иска да завърши войната срещу Иран, дори ако Ормузкият проток остане затворен
Техеран: Нито един кораб, превозващ товари за враждебни страни, не е прекосил Ормузкия проток, няма и да го направи
Арагчи към съседите на Иран: САЩ доказаха, че не могат да гарантират сигурността ви, време е да ги прогоним от региона
Четирима ранени при обстрел в сърцето на Дубай, Саудитска Арабия отблъсна за час най-малко осем ирански ракети
Кувейтски танкер гори край Дубай ВИДЕО
Техеран: Тръмп може да прати войници на остров Харг, но Иран ще реши дали ще се върнат
Арабски страни призовават САЩ да продължат войната срещу Иран, Тръмп може да поиска да плащат за нея
По-малко шофиране и летене: Еврокомисарят по енергетика
Отложеното от Главчев споразумение с Украйна ли подписа Гюров?
Томова постигна нов успех в Чарлстън и продължава напред в турнира