Наталия Симеонова отслабна с 20 килограма

След години на борба с излишните килограми, бившата тв водеща Наталия Симеонова най-после успя да постигне положителна промяна във външния си вид.
Емблематичната водеща, позната на поколения българи като „феята на любовта“, е свалила цели 20 килограма и изглежда като нов човек, видя репортер на „Уикенд”.
Тайната зад трансформацията ѝ се крие в инжекциите за диабетици и проблеми с инсулиновата ризестентност -„Оземпик”. Симеонова никога не е крила борбата си с теглото, която на моменти излизаше извън здравословни граници. Никоя диета не успя да помогне на блондинката в дългосрочен аспект, а при нея килограмите ставаха все повече. Сега обаче, благодарение на съвременната медицина, тя се радва на ново самочувствие и видимо вталяване.
„Оземпик” е медикамент, създаден първоначално за диабет тип 2, но напоследък набира все по-голяма популярност като средство за отслабване, въпреки големите си странични ефекти. Инжекциите потискат сериозно апетита и регулират нивата на кръвната захар, което помага на организма да изгаря мазнини по-ефективно.
Близки до водещата споделят, че Наталия е преминала терапията под лекарски контрол и в комбинация със здравословен режим и разходки на чист въздух е успяла да постигне забележителен резултат. Въпросът е дали ще успее да задържи теглото, след като спре да се боде.
Куп известни личности, които години наред водеха битка с кантара изненадващо започнаха да отслабват след появата на „Оземпик”. Разбира се, по-голяма част от тях твърдят, че е с диета, спорт и здравословно хранене, но защо не се вталиха така преди 10-15-20 години. Галена, Мария Илиева, Антония Петрова, Мила Михова, Симона Загорова, Марта Вачкова, лидерът на „Да, България” Ивайло Мирчев и мутрата Митьо Очите отслабнаха с инжекциите, а Деси Слава, Андреа и Оля Малинова също си биеха и се вталиха, но бързо ги спряха и си върнаха свалените килограми.
Оказа се, че при „Оземпик” също има йо-йо ефект. Наскоро Деси Слава призна, че много е свалила с препарата, после го е спряла, качила е една част от сваленото тегло, направила е втори курс, но тогава не ѝ действали толкова силно и почти не смъкнала, след това се отказала и заложила на ограничения в храната – най-сигурният и разумен начин за вталяване.
С това си признание блондинката показа, че не само има глас и талант, а и акъл, решавайки да не си съсипва здравето с инжекциите за диабетици, които дори могат да доведат до смърт. Препаратът не е безобиден и трябва да се използва само по лекарско предписание и под стриктен контрол.
Възможни сериозни рискове при употреба на „Оземпик” са цял куп - панкреатит, проблеми с бъбреците, гастропареза (забавено изпразване на стомаха), рак на щитовидната жлеза, тежка хипогликемия, алергични реакции, анафилактичен шок.
Източник: www.marica.bg
Прочети цялата публикация



Повече работа и по-достоен живот: МТСП обсъди включването на хората с увреждания
Социалното министерство ще търси по-ефективна подкрепа за хора с увреждания
Скръб в българския спорт: Републиканска шампионка по борба сложи край на живота си в София
За първи път от 2009 г. акциите на "Газпром" паднаха на цена под 100 рубли за акция
Акциите на „Газпром“ паднаха под 100 рубли за първи път от 2009 година
Откриха нива с канабис край петричското с. Коларово
С новия шеф на Apple ще се възстанови и предишното влияние на дизайнерите в компанията
Рами Киуан спечели сребро в Гуейян
Тайните на тракийския храм край Старосел
Браво! Сребро за Рами Киуан на Световната купа по бокс в Китай
Англия и Гана не успяха да се победят - 0:0
Кабинетът решава за нов размер на социалната пенсия и заем по европейския инструмент SAFE
Тъжна вест остави Франция без селекционер за мача с Норвегия
Левски анонсира привличането на нов по оригинален начин
Галерия в снимки от Англия - Гана
Скандал преди мача Англия - Гана
Mинус £100 милиарда годишно! Какво загуби Великобритания десет години след Брекзит?
Нов по-висок данък при всеки следващ имот удря собствениците