ВМРО излиза на протест пред ЕК в София: „Нито един повече“

ВМРО организира протестна акция на 30 ноември 2025 г., неделя, пред сградата на Европейската комисия в София. Демонстрацията под надслов „Нито един повече“ цели да привлече вниманието към случаите на нарушаване правата на българите в Република Северна Македония и да постави въпроса пред европейските институции. Протест пред ЕК в София Събитието започва в 12:00 часа […]
Материалът ВМРО излиза на протест пред ЕК в София: „Нито един повече“ е публикуван за пръв път на Искра.бг.
Прочети цялата публикация



"Искат да ни вземат земята": протестите в Албания не спират
Каракачанов: Вървим към сценария Украйна–Русия, виждам тези симптоми в отношенията България–РСМ
Тръмп: Подписването на мира с Иран може да стане още този уикенд в Европа. Аз няма да съм там, но Джей Ди ще е
Северна Македония: София е много конкретна в исканията си за национални отстъпки
Глътка въздух за Иран и държавите от Персийския залив
Защо Радев брани руския патриарх? Архим. Никанор пред ДВ:
Нов разрив между Мелони и Тръмп
Десет от Парагвай изхвърлиха Турция с най-бързия гол на Мондиал 2026
Радев е рядко исторически неграмотен
Тейлър Фриц обърна развоя срещу Шелтън и се класира на полуфиналите в Хале
В Крим въведоха режим на тока, в Севастопол магазините работят по светло
Серина Уилямс, 44 г., се завръща и на сингъл на Уимбълдън
Правителството на Радев подготвя нов механизъм за минималната заплата
Кабинетът „Радев“ няма да замразява минималната заплата до 2028 г.
ЕБВР ще инвестира над 500 млн. евро в Украйна
Изборите в Италия може да бъдат изтеглени месеци по-рано
Гей съм: БГ гимнастик №1
Ким и Луис официално заедно
Нови „умни“ камери се монтират по Околовръстния път на София