ВМРО излиза на протест пред ЕК в София: „Нито един повече“

ВМРО организира протестна акция на 30 ноември 2025 г., неделя, пред сградата на Европейската комисия в София. Демонстрацията под надслов „Нито един повече“ цели да привлече вниманието към случаите на нарушаване правата на българите в Република Северна Македония и да постави въпроса пред европейските институции. Протест пред ЕК в София Събитието започва в 12:00 часа […]
Материалът ВМРО излиза на протест пред ЕК в София: „Нито един повече“ е публикуван за пръв път на Искра.бг.
Прочети цялата публикация



"Искат да ни вземат земята": протестите в Албания не спират
Каракачанов: Вървим към сценария Украйна–Русия, виждам тези симптоми в отношенията България–РСМ
Тръмп: Подписването на мира с Иран може да стане още този уикенд в Европа. Аз няма да съм там, но Джей Ди ще е
Северна Македония: София е много конкретна в исканията си за национални отстъпки
Глътка въздух за Иран и държавите от Персийския залив
Защо Радев брани руския патриарх? Архим. Никанор пред ДВ:
Нов разрив между Мелони и Тръмп
Десет от Парагвай изхвърлиха Турция с най-бързия гол на Мондиал 2026
Радев е рядко исторически неграмотен
Тейлър Фриц обърна развоя срещу Шелтън и се класира на полуфиналите в Хале
Наследникът на Ray-Ban иска пълен контрол над семейната империя
Ина Ананиева покори нов академичен връх
Очаквайте НА ЖИВО: Левски - Етър
Миньор Перник започва подготовка с промени на всички нива
Повече работа и по-достоен живот: МТСП обсъди включването на хората с увреждания
Откриха морска мина край пристанището в Солун
Стоян Мавродиев сам е поискал да бъде екстрадиран в България, потвърди адвокатът му
Никола Цолов на прага на Формула 1: Българският талант ще дебютира през 2027 година?
Два от всеки три автомобила, продадени в Китай, вече са електрически. Бензиновите затихват...