Откриха труп на мъж в столичен квартал

Тяло на мъж е открито в полето край железопътната линия в столичния квартал „Обеля 2". Сигналът е подаден от граждани, след като те забелязали човек, лежащ в тревата, съобщава "Фокус". Полицията е установила, че починалият е 60-годишен мъж, разпознат по-късно от свой близък. От МВР съобщават, че по тялото няма видими следи от насилие. Разследването продължава, но към момента водещата версия е за естествена смърт. Окончателната причина ще стане ясна след извършване на аутопсия.
Прочети цялата публикация



Откриха труп на 72-годишен дупничанин в язовир „Дяково“
Откриха труп на мъж в Кюстендилско
Шок край лагера на Иран за Мондиал 2026: Откриха труп до тренировъчната база
Откриха труп близо до София, има следи от насилие
Откриха мъртъв мъж в района на Лъвов мост в София
Откриха мъртъв мъж в района на Лъвов мост в София, има задържани
Откриха мъртъв мъж в района на Лъвов мост в София, има задържани
Откриха 79‑годишен мъж от Вършец след мащабна полицейска акция
Спират топлата вода до края на юни в голям столичен квартал
Спират топлата вода до края на юни в голям столичен квартал
Космическа "детска градина": "Джеймс Уеб" с ново изображение на звезди в Молекулярния облак на Орион (СНИМКА)
Джорджина Родригес разгорещи социалните мрежи с нова фотосесия в басейн
Нетаняху: Израелската армия има пълна свобода на действие в Южен Ливан
Героят Меси: Наслаждавам се на момента и виждам докъде можем да стигнем заедно
"Тераса на нощно кафене": Детайлите, които разкриват гения на оригиналната „звездна нощ“ на Ван Гог
Семейната сага на Бекъм: Нови обрати и опити за помирение
Защо Зеленски заплашва с удари Беларус и какво значи това
СНИМКИ: Победата на Аржетина и рекордът на Меси
НА ЖИВО: Франция - Ирак 1:0, Мбапе наказа рано съперника