Арсенал привлече на талантливи близнаци

От Арсенал обявиха привличането на 16-годишните близнаци Едуин и Холгер Кинтеро от Индепендиенте дел Вале. Братята, които играят в халфовата линия, ще се присъединят към лондонския клуб през август 2027 г., когато навършат 18 години.
„Едуин и Холгер са признати за двама от най-обещаващите млади таланти на Южна Америка, демонстрирайки постоянни и впечатляващи представяния на младежко ниво за клуба и страната. И двамата са представяли еквадорския национален отбор до 17 години“, се казва в изявление на „артилеристите“.
Арсенал също така отбеляза, че ще работи в тясно сътрудничество с Индепендиенте дел Вале за развитието и благополучието на играчите преди трансфера им в клуба от Висшата лига.
Прочети цялата публикация



Арсенал готви офанзива за звездата на ПСЖ Брадли Баркола
Трети отбор от Висшата лига се включи в битката за Тонали
Манчестър Юнайтед се опитва да намали цената на Матеуш Фернандеш
Майкъл Олисе ли ще е новата голяма звезда на Световното
Атлетико Мадрид се подигра жестоко с Реал: Как бихме могли да не се разбираме, след като ни разсмивате дори повече от Барселона?
Реал Мадрид удря на камък с рекордна оферта за Хулиан Алварес
Арсенал планира да привлече вратаря Карнесеки от Аталанта
Арсенал надминава рекорда си по харчове през лятото
Вихрен привлече Преслав Йорданов
Трансферна бомба на Световното: Хулиан Алварес обяви, че напуска Атлетико Мадрид!
Нарекоха Меси луд гном
Само след два мача: Халанд вече е голмайстор №1 за Норвегия на световни финали
Малдини става директор в Италианската футболна федерация
350 евро глоба и месец без книжка за непоставен колан в Гърция
Оставиха зад решетките двама, свързвани с "Калашниците" (снимки)
Ореол, рак и щука може да се окаже неродената партия на Радэв
Скъпият апартамент на Алекс Богданска възмути мрежата (ВИДЕО)
Хванаха украинец с контрабандни лекарства и "маркови" стоки при влизане от Турция