Деко коментира бъдещето на четирима ключови играчи в Барселона

Спортният директор на Барселона Деко даде яснота по няколко важни теми, свързани с играчите на клуба. В интервю той засегна бъдещето на Ерик Гарсия, Роберт Левандовски, Рафиня и Роналд Араухо.
„Подновяването на договора на Ерик Гарсия е отлична новина. Той напълно обърна ситуацията около себе си. Само на 24 години е, дава много на отбора и никога не се оплаква“ обясни Деко.
Относно Роберт Левандовски, директорът каза, че играчът има договор и един от най-добрите нападатели през последните години, но нищо не е решено, а още е рано. “Рафиня е специален и много важен играч за нас. Носи ентусиазъм в отбора и си спечели уважението на феновете. Флик му дава голямо доверие“, добяви Деко. “Не искам да говоря за темата Араухо. Говорих с него и за мен въпросът е приключен“, добави шефът като така хвърли и някаква яснота върху плановете на Барса за следващия сезон, които обещават стабилност за някои, но и пауза и размисъл за други.
Прочети цялата публикация



Жоан Лапорта каза за Меси, Ямал, бъдещето на Барселона и отговори на Шави: Направих това, което трябваше!
Анчелоти отказа да коментира отсъствието на Неймар от Барселона
Някои ключови играчи на Барселона могат да пропуснат евентуален четвъртфинал в ШЛ
Анчелоти е сигурен в удължаването на договора си с Бразилия и каза защо не иска Неймар
Кандидат-президентите на Барселона кръстосаха шпаги в последния предизборен дебат
Транспортът в София - политически тест за Терзиев
Атлетико Мадрид с амбициозен план за задържане на Хулиан Алварес – нов договор и рекордна заплата на хоризонта
Георги Иванов: Единодушието е ключът към бъдещето на българския футбол
Как подходът на Арбелоа преобрази Реал Мадрид?
Осминафиналите в Шампионската лига показаха колко уязвими са английските отбори
Адвокатът на служебния премиер: Изборът на Гюров отговаря на изискванията на Конституцията
Инфекционист: Кърлежите се събудиха, вече имаме регистриран случай на лаймска болест
България U21 – Азербайджан U21 /съставите/
Минута мълчание в памет на Борислав Михайлов преди България U21 – Азербайджан U21
България скърби за Борислав Михайлов
Тотнъм обяви официално името на новия треньор
Кремъл: Ще реагираме, ако Украйна използва чуждо въздушно пространство, за да атакува руски пристанища в Балтийско море
Туризмът като стратегия: Държавата с нови мерки