Риалити звездата от "Биг Брадър" Веси Маринова дарява дрехите си след като отслабна драстично

Риалити звездата от "Биг брадър“ Веселка Маринова дарява старите си дрехи на хора в нужда. Красавицата, която успя да свали цели 6 размера от дрехите си, е решила да се раздели с всичко, което вече няма да ѝ е необходимо, пише plovdiv24.bg.
КаузаПо-голямата част от облеклата си Веси ще дари на хора, които наистина имат нужда. За целта тя е създала специална група, в която е качила снимки на дрехите. Всеки, който се нуждае от тях, може да ѝ напише своята история и да я изпрати.
"Аз ще преценявам. Онези писма, които ме докоснат, ще получат дрехите“, споделя Веси пред "Телеграф". Която обясни, че иска да са наистина за такива дами, които ще им се зарадват и ще ги оценят. Всяка една вещ Веселка е купувала за себе си с желание.
Вижте тази публикация в Instagram.
ГардеробТя обяснява още, че гардеробът, който е обявен за продажба и дарение, е разделен на три части – дрехи, които ще даде лично на хора в нужда, дрехи, които ще изпрати в Българския червен кръст, и дрехи, които ще бъдат пуснати за продажба. "За съжаление имам много хубави неща, някои от които са скъпи, дори още с етикетите си, но не ми стават“, казва тя. Веселка Маринова е почти неузнаваема.
"Вече нося дрехи размер М горни части и L долу – 78 килограма съм“, похвали се тя. Преди време Веси се подложи на интервенция за отслабване, която напълно промени визията ѝ. "Не искам да съм много слаба, а просто да съм в добро здравословно състояние“, допълва риалити звездата. И признава, че интересът на мъжете към нея вече е доста по-голям.
Прочети цялата публикация



Вяра и Надежда се върнаха в родния Благоевград (ВИДЕО)
Спасиха две от трите! Вяра и Надежда се прибират в Благоевград, от посолството им купили билети
Българското посолство в Лондон прибра Вяра и Надежда от тризначките обратно в България
Княгина Калина остана без треньор - Ричард Величков се пенсионира
Лео Бианки предложи помощ на тризначките: Не бива да се шегуваме с тях!
Скандал пред Уестминстър: тризначки от „Биг Брадър“ крещяха под прозорците на принц Уилям
Риалити звезда от „Биг брадър“ обяви, че чака бебе
Кайли Дженър се радва на тропическа ваканция по миниатюрен бански (СНИМКИ)
Истинският вокален педагог в „Като две капки вода” не е Михаела Маринова?
Димо Алексиев ще води конкурентно предаване на "Игри на волята"
Парламентарни избори в Казахстан в разгара на лятото
„Хизбула“ и Израел отново разменят удари въпреки планираните преговори с Ливан
Янкулов не вижда смисъл Сарафов да бъде арестуван от МВР за незаконно заемане на поста
NASA променя плана: Artemis III няма да кацне на Луната
От последния час! Тежка катастрофа край Поморие на фона на градушка и интензивен трафик
Остарява ли тялото ви правилно? Опитайте тези 5 лесни теста от експерт по дълголетие
Какво се случи с Елизабет II през 1969 г.? Дворецът излъга за „грип“
Бабините хитрини срещу TikTok методите за боядисване на яйца на GenZ
На летище „Васил Левски“ вече ще се дезинфекцират обувките на пътниците