Тома Белев: ДПС унищожава медиите в България от 2001 година

Природозащитникът Тома Белев отправи тежки обвинения към ДПС и ГЕРБ за систематично подриване на медийната среда в България. В публикуван пост във Facebook той проследява процес, който според него започва още през 2001 г. и има за цел не да разшири подкрепата за определени партии, а да ограничи възможността на гражданите да получават независима и […]
Материалът Тома Белев: ДПС унищожава медиите в България от 2001 година е публикуван за пръв път на Искра.бг.
Прочети цялата публикация



Защо Радев брани руския патриарх? Архим. Никанор пред ДВ:
Владо Йончев: Краят на войната ще е най-кръвопролитен
Костадин Костадинов: България продава на Гърция вода за 2 стотинки, а на българските граждани за 6 лева
25 години след първия разговор: Yettel е инвестирала 1.7 млрд. евро в България
Yettel България е инвестирала 1.7 млрд. евро за 25 години
Крушарски: Можех да взема 8 млн. и да сгъна чадъра! Ще объркаме сметките на Лудогорец, Левски и ЦСКА!
Журналистките Лора Инджова и Цветанка Ризова с най-престижните отличия на наградите „Свети Влас“
Григор и Циципас преди шоуто в София: Правим го за децата, в нашите страни тенисът не е номер 1
На първо четене парламентът даде възможност на правителството да тегли нов дълг до 3,8 млрд евро
Министър Керязов: "Със сигурност България трябва да има нов модерен национален стадион, но това подлежи на анализи"
Трима карат проби в дубъла на ЦСКА
Политическа криза във Великобритания: Какво следва след оставката на премиера Киър Стармър
Лавров: САЩ вече не са посредник, Европа откровено залага на терористичните методи на Зеленски
Инж. Александър Тодоров е новият шеф на АПИ
Горивата поевтиняват: очакват се нови понижения до края на седмицата
Земетресение в НБА: Янис Адетокумбо преминава в Маями Хийт!