Община Благоевград с важна информация във връзка с въвеждането на еврото като официална валута в България

Във връзка с въвеждането на еврото като официална валута в Република България и годишното приключване на обслужващата ни банка, Община Благоевград Ви информира, че на 29 декември 2025 г. в 18.00 часа ще преустанови приемането на плащания чрез ПОС-терминал на касите в сградата на Общината, както и чрез виртуален ПОС, еРау, Фаст Пей, Изипей, Български пощи, както и банки като Общинска банка, ДСК, ОББ, Пощенска банка, УниКредит Булбанк, ПИБ, Алианц Банк, дигиталния портфейл iCard и Единната входна...
Продължава
Прочети цялата публикация



Берое назначи българин за шеф
Иван Шишков: 42 фалшиви удостоверения за търпимост за строежи установиха във Варна
Дара и Новак Джокович танцуваха заедно на „Bangaranga“
Мерки на МВР в Благоевград срещу нерегламентираните гонки и засилен контрол по пътищата
ШОС на 25 години: нов крайъгълен камък, широки перспективи
Каква е позицията на Радев за Украйна? Това са ясните неща:
Мащабен глобален срив в платформите на Meta засегна милиони потребители по целия свят
Българският футболен съюз вече е с ново лого
Иван Таков: Ще изградим писта за драг състезания, за да освободим градските улици от безразсъдните убийци
Военна компания, управляваща паралелна държава в Куба, е в центъра на преговорите с Тръмп за бъдещето на острова
Тъжна вест остави Франция без селекционер за мача с Норвегия
Левски анонсира привличането на нов по оригинален начин
Галерия в снимки от Англия - Гана
Скандал преди мача Англия - Гана
Mинус £100 милиарда годишно! Какво загуби Великобритания десет години след Брекзит?
Нов по-висок данък при всеки следващ имот удря собствениците
В памет на легендата: Учредяват награда за филми, кръстена на Робърт Редфорд
Театърът в Благоевград започва своята най-мащабна трансформация
Променят движението при 78-и км на АМ "Струма"
Май 2026: България с 87% ръст при изцяло електрическите автомобили