Празнична визита на ученици в Общинска администрация- Разлог

Ученици от СУ „Братя Петър и Иван Каназиреви“ внесоха днес истинско коледно настроение в сградата на Общинска администрация. Празничната визита започна от кабинета на кмета на община Разлог Красимир Герчев, който ги посрещна с радост и им пожела: „Весела Коледа, деца! Пазете светлината и добротата в сърцата си и вярвайте в мечтите си. Нека Новата година ви донесе здраве, успехи и много щастливи мигове. “ С коледните си късмети и добри думи учениците...
Продължава
Прочети цялата публикация



Нов разрив между Мелони и Тръмп
Гимназисти успешно приключиха практическо обучение в общинската администрация Благоевград
Гълъб Донев ще връчи големите награди на УНСС за най-добра администрация 2025
Професионалната гимназия по механизация на селското стопанство – Разлог вече е „Екоучилище“
На фермерски пазар в Пловдив
Юристът Лилия Малешевска е новият секретар на Oбщина Благоевград
Скритата Конституция на България…
Граждани и представители на общинска администрация – Стара Загора се включиха в националната кампания „Да изчистим България“
Граждани и представители на общинска администрация - Стара Загора се включиха в националната кампания „Да изчистим България“
Зам.-кметът на Община Стара Загора Надежда Чакърова откри нов STEM център „КОД: БЪДЕЩЕ“ във Второ ОУ „П. Р. Славейков“
Нови „умни“ камери се монтират по Околовръстния път на София
Туристите превзеха Слънчев бряг, плажът се напълни
Димитров: Започвам да надграждам и вдигам очакванията си
Григор тръгна с победа в Майорка след успех срещу австралиец
Визите за българите в САЩ остават
Платформа ще сравнява цените на основните хранителни стоки в реално време
Доналд Тръмп: Иран се съгласи на дългосрочни ядрени инспекции! Техеран: Не е вярно
Рекордно количество петрол премина през Ормузкия проток
Прокурори от ВКП отиват във Варна заради "Баба Алино", досега няма доказателства за обвинения