Загубите на столичното парно надхвърлиха 343 млн. лева

Рекордна загуба от 343 млн. лева за деветмесечието на 2025 г. отчита „Топлофикация София“, като негативният финансов резултат е над десет пъти по-голям в сравнение с предходни периоди. Данните бяха коментирани от политика Владислав Панев в публикация в социалната мрежа Facebook. По думите му вече се превръща в практика лошите новини от енергийния сектор да […]
Материалът Загубите на столичното парно надхвърлиха 343 млн. лева е публикуван за пръв път на Искра.бг.
Прочети цялата публикация



11 163 евро за шефа? Как се формират заплати в България
Омбудсманът отново настоя за спешни промени във ВиК сектора: „Подобрение няма, но трайно увеличение на цените има“
Сметната палата: Над половин милиард лева за пътна безопасност стоят неизползвани
Шокиращ одит: Половин млрд. лева за пътна безопасност стоят неизползвани, а жертвите растат
Сметната палата: Над половин милиард лева за пътна безопасност са неизползвани, докато катастрофите се увеличават
Батков-младши скочи на Божков: Вземи пример от баща ми и постъпи мъжки
Държавният производител на ваксини "Бул Био" е докаран до загуба
МЗ: Повече от половината държавни болници са изтеглили кредит от една банка
Държавните болници затънали в дългове: Задълженията надхвърлят 426 млн. лева
Колко пари ще загуби България от края на сделките за Украйна
Трима карат проби в дубъла на ЦСКА
Политическа криза във Великобритания: Какво следва след оставката на премиера Киър Стармър
Лавров: САЩ вече не са посредник, Европа откровено залага на терористичните методи на Зеленски
Шофьорът, забил се в автобус на "Челопешко шосе“, се яви в съда, оставиха го в ареста (снимки)
Инж. Александър Тодоров е новият шеф на АПИ
Горивата поевтиняват: очакват се нови понижения до края на седмицата
КЗК отмени обществената поръчка за националната детска болница