Рядко събитие: Джейсън Стейтъм се снима с децата

Приятелката на Джейсън Стейтъм, моделът Роузи Хънтингтън-Уайтли, публикува в Instagram рядка негова снимка с децата им. Тя е направена по време на посещение на семейството на коледен базар във Великобритания.
Роузи е във връзка с Джейсън от 2010 г. Звездите обявиха годежа си през 2016 г., но сватбата им все още не се е състояла. През 2017 г. моделът стана майка за първи път, когато роди сива им Джак. През август 2021 г. звездата от модния подиум обяви втората си бременност и на 2 февруари 2022 г. се появи и дъщеря им Изабела Джеймс.
В началото на октомври Роузи Хънтингтън-Уайтли публикува снимка от фотостудио в личния си блог, на която стои пред огледало, облечена в бяло боди с дълъг ръкав.
Прочети цялата публикация



Екшън героят Джейсън Стейтъм става на 59 г.
Меган ще снима горещи сцени във Великобритания?! „На Хари не му харесва, но кой го пита“: 10 години след като шокира двора, подготвя нов шок
„Леля Тейлър“ убеди дъщерите на Келси, че имат нужда от котка
Теодора Духовникова показа лятото си без филтър: „Всичко му обичам“
Джиджи Хадид и Брадли Купър подхраниха слуховете за таен брак
Жертвите на Украйна: когато майка звъни на мъртвия си син
Бунтовникът
Сандра Бълок за пръв път проговори за загубата на партньора си от 3 г. насам
Нови дронове над Москва, изтребител F-35 мина до Калининград
Шакира обеща да възстанови поне 10 училища, срутени от земетресението в Колумбия (СНИМКИ)
Четири години без Атанас Градев и Йордан Илиев: Бургас почита паметта на двамата полицаи
Борисов от Ямбол: Бургас получи „Евровизия“, а вие самолети (ВИДЕО)
Пожарът край Хасково: 10 000 декара са унищожени от огнената стихия
Русия атакува фабрики за оръжие в страни от НАТО, включително и в България
Поляк се е удавил на плажа в „Слънчев бряг“
ISW: Руснаците напредват източно от Славянск
Вътрешният министър ще награди в Бургас двамата младежи, помогнали да бъде спрян пожарът край Кошарица