Димитър Рачков се помири с брат си на Коледа

След дълги години дистанция и тежко семейно отчуждение, Димитър Рачков направи неочаквана крачка към помирение. По време на празниците комедиантът е прекарал Коледа заедно с брат си Петър, от когото дълго време се беше отрекъл.
За близките това е било истинско коледно чудо. Майката на Рачков, синът му, настоящата му половинка Виктория Кузманова, нейната дъщеря и майка споделили празничната трапеза, като този път липсвали само бившата съпруга на актьора – Христина Апостолова – и съпругът ѝ Евтим Милошев, пише plovdiv24.bg.
Години наред именно тази нетипична конфигурация – Рачков, бившата му жена и нейният настоящ мъж – предизвикваше недоумение и коментари.
Очевидно тази Коледа сложи край на традицията. Но пък на масата изненадващо се появил Петър, който беше осъден за разпространение на наркотици. Малко след разразилия се скандал Димитър Рачков публично прекъсна всякакви отношения с него.
Твърди се, че новата жена в живота на водещия го е склонила някак да направи един от най-трудните компромиси в живота си - да прости на брат си.
Прочети цялата публикация



Димитър Рачков направи публично предложение за брак на Виктория в Античния театър в Пловдив (ВИДЕО)
Рачков предложи брак на любимата си Вики пред 3000 души в Пловдив
Бургаският аткьор Димитър Рачков падна на коляно пред 3000 души в Пловдив, Вики каза „Да!“
Марек подчини Добруджа след голеада в Перник
Голям пожар бушува в Хасковско между Динево и Корен, огънят застрашава гора
Мъжете от Стара Загора, за които доброволчеството е начин на живот
Джорджина Родригес осинови трите най-големи деца на Кристиано Роналдо
Славия спря 10 от Лудогорец
Великобритания с брошура към мигрантите: Не изнасилвайте!
Министърът на отбраната: Нямаме информация за пряка заплаха за сигурността на България
Дронове убиха деца в Краснодар. Конотоп е без газ
Бърнам в Киев, Лондон дава чертежи за ракети на Украйна
Горят три склада на Ozon в Русия, кървава атака срещу Харков
Мощен старт за Барселона в Ла Лига: вкара 5 гола като гост
Дебютант спаси ПСЖ от загуба на старта на Лига 1
Западнонилската треска е обхванала 12 държави в Европа
Хебър взе реванш от Черноморец
Скандинавски удар по ФИФА: Инфантино губи доверие
Янтра не допусна грешка срещу Спортист Своге
Цанко Цанков победи Ла Манша!