Джигит на пътя заплашил поп фолк певица с пистолет

Поп фолк певицата Ина Гаярди сподели, че е преживялс истински кошмар в първите дни на 2026 година. Вместо празнично настроение и новогодишен старт, изпълнителката се е сблъскала с шокиращ инцидент на пътя, който едва не завършил трагично. За случилото се тя разказа лично в социалните мрежи.
По думите ѝ, докато се движела по Околовръстния път на София заедно със своя приятел – фризьора Венелин Кондаков, те били системно тормозени от тъмносин автомобил Audi RS7. "Колата неколкократно ни засичаше, рязко намаляваше скоростта и умишлено ни пречеше. След поредица от опасни маневри сменихме платното, но преследването продължи и там", разказва певицата пред "Телеграф".
Напрежението ескалирало, след като между Венелин и мъж от другия автомобил били разменени реплики през отворените прозорци. По думите на Ина, автомобилът е бил управляван от жена, но в него е пътувал и мъж.
Двамата отбили, а автомобилът спрял напречно пред тях.
"Мъжът слезе, зареждайки пистолет, и тичаше към нас с думите: "Ела да те гръмна", пише Гаярди, описвайки един от най-страшните моменти в живота си.
За щастие, ситуацията не ескалирала до физическа разправа и двамата са се разминали без наранявания, но преживеният шок остава.
Прочети цялата публикация



Петър Енигмата и Атижа се събраха след Биг Брадър (СНИМКА)
Фолк певица възмути публиката си, излезе на сцената като порнозвезда (СНИМКА)
Попфолк певицата Андреа празнува рожден ден днес
Исках да остарея с един мъж: Алисия
Лидия е сгодена! Наско Колев ли е годеникът? (СНИМКИ)
Грандамата на българския джаз Камелия Тодорова празнува рожден ден днес
Емели Санде и годеницата ѝ - българка, се разделиха
Луна: Дойде ли най-после моят ред?
Певицата Луна: Дойде ли най-после моят ред?
Кулагин обвини Луна, че го е натровила с домашно вино
13 000 полета са отменени в САЩ заради рекордната студена вълна, която връхлетя Южните щати
Недялка Делева: Живеем в локви, водата е на режим и президент да е от селото и който и да е - за нас няма полза
Тръмп отказа да изтегли агентите от Минеаполис, обвини местните власти в подбуждане на бунт
Тя е единствената Мис България, която стана адвокат след спечелване на титлата
Пиян пътник предизвика хаос на борда: самолет от Лондон за София кацна аварийно в Мюнхен
След еврото: На пазарите в страната е все по-скъпо
Жълт код за поледици в неделя: До 5 градуса в Русе
Подходящ ли е моментът за оставката на Радев
Празник е. Черпят най-бързите имена, почитаме прочут богослов