Аманда Сейфрид от "Гадни момичета" от 20 години е на хапчета

Американската актриса и звезда от "Гадни момичета" /„Mean Girls“/ Аманда Сейфрид призна, че е живяла на лекарства близо 20 години. Тя обсъди здравето си в интервю за Vogue.
40-годишната Сейфрид уточни, че е била диагностицирана с обсесивно-компулсивно разстройство на 19 години. По това време тя се снима в сериала „Big Love“.
„Майка ми трябваше да си вземе отпуск, за да живее с мен за един месец. Направиха ми сканиране на мозъка и започнах да приемам лекарства, които и до днес приемам всяка вечер“, спомня си тя.
Сейфрид уточни, че за да управлява психическото си състояние, умишлено избягва определени ситуации – не пие твърде много алкохол, не употребява наркотици и не излиза от вкъщи късно през нощта.
Прочети цялата публикация



„Радиевите момичета“, Кейт Мур
Децата на Хари и Меган няма да се срещнат с братовчедите си и принц Уилям и Кейт
Българските волейболни лъвици до 18 години са шампион на Балканите
Преди се срамувах заради германците, сега - заради руснаците
Ясна е причината за смъртта на поп фолк певеца Никсъна
Две момичета пострадаха с тротинетка при удар в паркирана кола в Бреница
Принц Джордж поема по стъпките на баща си Уилям и чичо си Хари в колежа „Итън“
Несебърската лека атлетика има своя шампион
Кичка Бодурова се закани да си направи пластична операция (ВИДЕО)
Падат от балкона? Съмнителната смърт на много жени в Турция.
Калояна Налбантова на финал в САЩ
Прогнозирай резултата и спечели страхотни награди
В понеделник и вторник ще има временна организация на движението по пътя за Поморие
Георги Миланов подлуди феновете на Ботев Пд (видео)
Исторически мач дава началото на 1/16-финалите на Мондиала
Далич: Този национален отбор заслужава нещо повече
За първи път в България беше оперирано „пеперудено дете"
Криза на Даунинг Стрийт: Какво следва след Стармър?
Let’s Play превърна Бургас в притегателен център за почитателите на гейминга
Жена загина при пожар в къща във Варна