Челси иска да се раздели със свой играч още през януари

Челси възнамерява да се раздели с халфа Рахим Стърлинг през януари, според Sky Sports News. Ръководството на лондонския клуб вече е започнало разговори с 31-годишния футболист и неговите представители. Очаква се страните да приключат процеса преди затварянето на трансферния прозорец.
Англичанинът е отказал да премине под наем в Уест Хям. Вместо това, той обмисля да се присъедини към Фулъм.
Стърлинг не е изиграл нито един официален мач за Челси този сезон и тренира отделно от основния състав. Той прекара миналия сезон под наем в Арсенал.
Настоящият му договор с Челси е до лятото на 2027 година.
Прочети цялата публикация



Легендата на Ливърпул Кени Далглиш се лекува от рак
Защо Радев брани руския патриарх? Архим. Никанор пред ДВ:
Изоставен даже и от Армения, Путин губи империята си
Нов разрив между Мелони и Тръмп
Доналд Тръмп: Споразумението ще бъде подписано! Иран няма да рискува да стигне до икономическа катастрофа
Русия сменя тактиката: милиони в Украйна са застрашени
„Индипендънт”: Америка загуби войната си с Иран
След като удари форума му в Санкт Петербург, Зеленски протяга нова маслинова клонка към Путин
Иран не е готов да подпише мирно споразумение със САЩ в рамките на деня
AFP: Тръмп и Зеленски ще участват в срещата на върха на Г-7 във Франция, все още не са обявени двустранни разговори
Дневен хороскоп за 23 юни: Любовта е във въздуха за Близнаци, обещаващ ден за Стрелец
Критичната инфраструктура в целия свят е под заплаха
НА ЖИВО: Йордания - Алжир 1:0
DARA отказа участие на фест в Баку заради атака на украински фенове
Акциите на „Газпром“ паднаха под 100 рубли за първи път от 2009 година
Министър Шишков: За нас е по-важна пътната безопасност. С това компромис не бива
Отпадък или ресурс? TEXAD показа как текстилът може да получи нов живот по време на Бедечка Фест „На зелено“
Руски Ту-160 отработиха дозареждане във въздуха над Баренцево и Норвежко море (снимки/видео)
Видеоигрите лекуват самотата и помагат за психическото състояние при пълнолетните