Пускат в експлоатация ключов участък от софийското метро до 1 август

До 1 август 2026 г. София трябва да пусне в експлоатация нов 3-километров участък от метрото под бул. „Владимир Вазов“ с три метростанции – „Стадион Георги Аспарухов“, „Витиня“ и „Ген. Владимир Вазов“, като последната е в ж.к. „Левски Г“. Това съобщи в социалната мрежа Facebook общинският съветник от ПП-ДБ в СОС Симеон Ставрев. Ето какво […]
Материалът Пускат в експлоатация ключов участък от софийското метро до 1 август е публикуван за пръв път на Искра.бг.
Прочети цялата публикация



Първите четири нови чешки мотриси вече се движат по софийското метро
Пускат движението по ремонтиран участък на АМ "Тракия"
Лаборатория за кръвни проби на водачите ще бъде открита до 1 август в Пловдив, резултатите ще излизат за 2-3 дни
„Метрополитен“ ЕАД възстановява експлоатацията на метростанциите „Театрална“ и „Хаджи Димитър“
Софийското метро възстановява работата на „Театрална“ и „Хаджи Димитър“
Израелският натиск може да заличи християнството от Светите земи
Важно за пътуващите: Затварят ключов участък от Околовръстния път на Солун за два дни
Васил Терзиев: Изпълнени са над 45% от метрото през “Слатина”
С минимум 15% по-ниски цени на основни храни след договорка между държавата и веригите
Да станем ли част от ЕС? В Исландия избират бъдещето си.
Мбапе: Не мисля за головете
Мареска е на крачка от „Етихад“, Ман Сити плаща на Челси 20 милиона
Скалони: Всички се радваме за рекорда на Меси
Роналдо под пара в Тексас, Тухел тества „Трите лъва“ срещу коравия тим на Гана
Котаракът Лари изпрати шести британски премиер от "Даунинг стрийт" 10 (снимки/видео)
До 34 градуса в Русе днес
Руски опозиционни лидери се срещат в Европейския парламент
Починал е британският актьор Дейвид Дейкър, известен с участията си в „Доктор Кой“ и други сериали
Новият състав на ЦИК встъпи в мандат, Хорозов оглавява комисията