Николета Лозанова реши да премахне татуировките си

Николета Лозанова се реши и направи нещо, което феновете ѝ едва ли очакваха - тя премахва всичките си татуировки.
В профила си в Instagram, моделът сподели кадри от първата процедура по премахване на мастилото с лазер, придружени с пояснението: „Растем, променяме се… и понякога чистим след миналото си. Начало на пътя без татуировки.“
Моделът не пояснява защо се е решила на тази важна стъпка, но определено показва, че не иска следи по кожата ѝ да ѝ напомнят за миналото. Тя се беше заканила да направи още преди две години, но изглежда, че чак сега е започнал истинския процес.
Николета Лозанова имаше татус на инициалите на Валери Божинов - старата ѝ любов и баща на дъщеря ѝ Никол.
Предвид факта, че от години е с Ники Михайлов и двамата се сдобиха с дъщеричка преди месеци, е явно, че тя е готова веднъж завинаги да запрати Божинов в миналото, но трябва да се отбележи, че те поддържат добри отношения и Валери дори е в приятелски отношения и с настоящия мъж на бившата си.
Прочети цялата публикация



Кой в Полша смята сексуалната просвета за разврат
Microsoft премахна ключова информация за актуализация на Windows 11/10, която трябва да бъде инсталирана
335 евро ще е възнаграждението на председател на СИК в чужбина на изборите
Бургазлийка е №1 в родния женски футбол
Ливан отне акредитацията на иранския посланик и го обяви за персона нон грата
Кралят на Дания, който си мие зъбите със сапун
Денис Ричардс показа СНИМКИ, на които изглежда с 15 години по-млада след направени корекции
ЕС и Австралия договориха търговска сделка и обявиха партньорство в областта на отбраната
Гърция купува ПВО защита от дронове
Karsan - към Топ 5 в Европа със своите иновативни продукти и високотехнологични решения!
Джанис Дикинсън критикува Тайра Банкс и „Америка търси топ модел“
Днепърският електропровод към Запорожката АЕЦ е бил прекъснат
Йотова поиска от правителството цялостен пакет от мерки срещу скока на цените
335 евро ще е възнаграждението на председател на СИК в чужбина на изборите
„Седмица на здравето" в Бургас
Обяснете на 18-годишните: Първото гласуване не е просто "отивам и пускам една бюлетина"
ЕК: България е задействала европейския механизъм за бързо реагиране при дезинформация
След катастрофата на летище в Ню Йорк: Очевидци разказват за сблъсъка в Ла Гуардия