Билетите за гостуващия сектор на "Лаута" разграбени от феновете на Ботев Пловдив

Привържениците на Ботев Пловдив буквално за минути изкупиха всички пропуски за гостуващия сектор на стадион "Локомотив" – "Лаута". Така "жълто-черната" агитка ще подкрепя любимците си на живо в горещото градско дерби срещу Локомотив Пловдив от 1/4-финалите за Купата на България.
В официалната си страница във Facebook, ръководството на Ботев не скри гордостта си от масовата подкрепа:
"Пълен сектор с ботевисти на "Лаута“! Бултрасите изкупиха всички билети за гостуващия сектор. Отбор и публика – заедно по пътя към полуфиналите. Победа за Ботев! Победа за Пловдив!"
Прочети цялата публикация




Добра новина за Ботев Пловдив: Тодор Неделев започна тренировки във фитнеса
Локомотив Пловдив пусна в продажба абонаметните карти за новия сезон
Ботев Пловдив с първа тренировка в петък
Горещ старт на новия сезон: Левски приема Дунав, ЦСКА влиза в битка със Славия
Локомотив Пловдив с ключови новини около клуба
Търси се четвъртият евроучастник на България - Лудогорец приема Локо Пд
Търси се четвъртият евроучастник на България - Лудогорец приема Локо Пд
Националите се готвят за контролата с Черна гора
Левски ще плати над 5000 евро за празненствата след мача с Лудогорец
Станислав Генчев официално пое Ботев Пловдив
Далас изненада: избра си треньор с нулев опит в НБА
Обявиха кога ще играят ЦСКА и Дери Сити
Зад огромните печалби на IT гигантите се крият тревожни показатели за паричните потоци
Осъдиха пиян шофьор без книжка за причиняване на смърт по непредпазливост при ПТП
Осъдиха пиян шофьор без книжка за причиняване на смърт по непредпазливост при ПТП
Магнитни бури на 24 юни 2026: Кр индексът ще скочи до 4.00
Иран и САЩ създават четири работни групи след преговорите в Швейцария
Иран и САЩ създават четири работни групи след преговорите в Швейцария
С два гола на Холанд Норвегия победи Сенегал и продължава в следващата фаза