Гранични полицаи задържаха двама с пари и злато от ало измама край "Дунав мост" -Русе

Двама души бяха задържани при опит да напуснат страната през "Дунав мост" край Русе. Граничните полицаи се усъмнили в поведението на двете лица и при претърсването на колата им открили 4353 евро, златно синджирче и други бижута. След справка, служителите разбрали, че е извършена телефонна измама в Габрово. Двамата пътници признали, че са наети за работа по обява в интернет. Дадени са им указания да вземат пари от възрастна жена в Габрово и да ги пренесат до Гюргево. Обещано им е възнаграждение от 800 евро. По случая в РУ- Габрово е образувано досъдебно производство.
Прочети цялата публикация



Наркоудар край морето: Моряци и местни хванати с дрога и хиляди евро
Окончателно: Държавата няма да даде 10 милиона евро на Община Русе да придобие големия буферен паркинг на бул. "България"
Интензивен е трафикът на граничните пунктове "Капитан Андреево" и "Лесово" на изход за товарни автомобили
Нормален трафик по границите
Бургаската полиция залови бус с 10 мигранти
Гранични полицаи задържаха, край „Пода, незаконни мигранти, укрити в тайник /снимки/
Задържаха камион с нерегламентиран добитък на Дунав мост при Русе
Трафикът е интензивен на граничния пункт „Капитан Андреево“ на изход за товарни автомобили
Над 6 млн. къса цигари задържаха митнически служители при проверка на хладилен камион на Дунав мост
Митнически служители задържаха над 6 млн. къса цигари край Видин
По-малко шофиране и летене: Еврокомисарят по енергетика
Отложеното от Главчев споразумение с Украйна ли подписа Гюров?
Томова постигна нов успех в Чарлстън и продължава напред в турнира
Очакваме сделка с Иран до 6 април: Белият дом
Балкан пребори Левски в НБЛ
Ундав донесе късен успех на Германия срещу Гана (видео)
15-годишен ученик застреля учителя си в гимназия в Тексас и се самоуби
Белият дом: Разговорите с Техеран напредват въпреки цялото публично перчене, което чувате от режима и фалшивите репортажи