Горещи форми: Кайли Дженър се съблече и накара всички да завиждат на Тимъти Шаламе (СНИМКИ)

Кайли Дженър е новото лице на последната кампания на марката за бельо Skims, основана от сестра ѝ Ким Кардашиян. В рамките на промоцията за линията Everyday Cotton 27-годишната предприемачка позира в серия горещи кадри, акцентиращи върху памучни модели в неутрални тонове.
На една от снимките Кайли Дженър носи кафяв сутиен и съответстващи прашки, заснета в коленичила поза. В друга визия тя е облечена в бял комплект от сутиен и бельо, като кадърът е доста по-игрив. Фотосесията е реализирана от фотографа Мерт Алас, с когото семейството Кардашиян-Дженър работи от години по ключови модни и рекламни проекти.
Кайли Дженър публикува част от кадрите в профила си в Instagram, придружени с кратко послание, с което отбеляза участието си в кампанията. Реакциите в социалните мрежи не закъсняха, като сред коментарите се откроиха и такива от членове на семейството, включително Клоуи Кардашиян, която написа "Кааааааквоо". Потребители в платформата споменаха и връзката на Дженър с актьора Тимъти Шаламе, с когото дори обмислят брак. "Тимъти е късметлия", "Надявам се Тимъти да може да се бие", гласят някои от шеговитите коментари към разголените кадри.
Въпреки че всички сестри от фамилията са участвали в кампании на Skims, официалните участия на Кайли Дженър досега са били ограничени. При старта на марката през 2019 г. тя представи оформящо боди, а през 2021 г. се включи в специална колекция за Свети Валентин заедно с Ким и Кендъл Дженър.
Ким Кардашиян също участва в рекламно видео за новата линия Everyday Cotton, в което позира с бикини с висока талия и бралет тип потник. В изявление, разпространено от компанията, тя подчертава, че основните модели бельо трябва да бъдат проектирани със същото внимание към детайла, както останалата част от гардероба. Според екипа на Skims новата колекция е насочена към ежедневни модели, съчетаващи комфорт и минималистичен дизайн.
Паралелно с това Кайли Дженър развива и собствените си бизнес инициативи. Наскоро тя си партнира със сестра си Кортни Кардашиян по съвместен проект между хранителната добавка Lemme и козметичната линия Kylie Cosmetics, с тематичен продукт на основата на нар.
Прочети цялата публикация



Травис Скот възпя бюста на бившата си Кайли Дженър (СНИМКИ)
Тимъти Шаламе призна за брака с Кайли Дженър
Юлиан Костов заведе Мирела на Актьорските награди в Холивуд (СНИМКИ)
Изявление на Посланика на Ислямска република Иран в България
„Грешници“ прекъсна победната серия на "Битка след битка" с победа на Актьорските награди (СНИМКИ)
Кайли Дженър и Тимоти Шаламе разпалиха страстите на балкон в Бевърли Хилс (ВИДЕО)
Кайли Дженър се изчерви на БАФТА, след като Алън Къминг направи мръсна шега
Кайли Дженър се изчерви на БАФТА, след като Алън Къминг направи мръсна шега
Явор Чучков: Ефрем Чучков е герой, който не бива да остане забравен
Какво кара Путин да се събужда облян в студена пот? Коя е заветната му мечта?
Intel: Huawei може скоро да настигне САЩ при чиповете
Златна резерва удари Юнайтед в самия край
Астън Вила - Челси 1:4 /репортаж/
Манчестър Сити - Нотингам Форест 2:2 /репортаж/
Анкара: Ситуацията е спокойна, но Турция вече има готов план за възможен мигрантски поток от Иран
Челси с впечатляваща победа над Астън Вила, изкачи се в Топ 5 на Висшата лига
Арсенал измъкна ценна победа срещу Брайтън и увеличи аванса си на върха