Обвиняемият за прегазването с АТВ на жена и дете в Слънчев бряг окончателно остава в ареста

Апелативният съд в Бургас остави в ареста 19-годишния Никола Бургазлиев. Той е обвиняем за катастрофата на 14 август 2025 г. с АТВ в Слънчев бряг, при която загина 35-годишна жена, а четиригодишното ѝ дете беше тежко ранено, съобщава БТА.
...




Д-р Петър Кичашки: Иранско безобразие
В ареста остава Никола Бургазлиев, прегазил с АТВ петима души в „Слънчев бряг“
Апелативният съд в Бургас категоричен: Никола Бургазлиев остава в ареста!
Апелативният съд решава окончателно днес за мярката на Никола Бургазлиев
Окръжният съд в Бургас остави в ареста Никола Бургазлиев
Окръжният съд в Бургас решава за ареста на Никола Бургазлиев след фаталната катастрофа с АТВ в Слънчев бряг
6 месеца след тежкия инцидент с АТВ в „Слънчев бряг“: Оцелялото дете е със 100% ТЕЛК, делото все още не е влязло в съда
6 месеца след тежкия инцидент с АТВ в „Слънчев бряг“: Оцелялото дете е със 100% ТЕЛК, делото все още не е влязло в съда (ВИДЕО)
Апелативният съд в Бургас остави в ареста Никола Бургазлиев, преди заседанието – протест на близките на жертвите
След фаталния удар с АТВ в Слънчев бряг - близките на пострадалите настояват за справедливо решение
Една от изкусителките в „Ергенът“ поставя мисията на трите фатални дами под заплаха – във вторник, сряда и четвъртък от 20:00 ч. по bTV
Дузпа в края донесе победата на Левски срещу Локо Пд
Катастрофа в Разградско предизвика нападение над един от шофьорите
Огън от небето: обвинения за бял фосфор в Ливан отново разпалват спор за едно от най-страшните оръжия във войната
Израелски военни проучвали изтребителите МиГ-29 в подготовка за война с Иран
За трета година в Бургас ще се проведе събитието в подкрепа на хората с деменция „Кафене на забравената поръчка“
Израел за Моджтаба Хаменей: Ябълката не пада по-далеч от дървото
Мецола: След 47 години иранският режим трябва да приключи