Играчите на Ман Юнайтед лобират за нов договор на Хари Магуайър

Според информации в британските медии, съотборниците на Хари Магуайър в Манчестър Юнайтед оказват натиск върху ръководството на клуба да предложи нов договор на защитника.
Настоящият контракт на 32-годишния футболист на „Олд Трафорд“ изтича в края на сезона, а преговорите за подновяването му все още не са довели до напредък. Според "The Sun", няколко играчи от състава настояват пред клубните шефове да осигурят оставането на Магуайър.
Източник от клуба споделя: „Играчите смятат, че би било лудост, ако не му бъде предложен нов договор. Хари премина през много възходи и падения в Юнайтед, но преодоля всичко това и в момента играе наистина добре. Той е много уважаван в съблекалнята и предава много от своя опит на по-младите играчи като Ейдън Хевън и Лени Йоро. Всички го харесват и уважават, а по-голямата част от футболистите искат клубът да му предложи нов контракт.“
Прочети цялата публикация



Бруно Фернандеш с условия пред Ман Юнайтед
Карик намекна за нов договор на Мейно: Ман Юнайтед се нуждае от млади играчи, те са основата на отбора
Ключов халф на Наполи мечтае за завръщане във Висшата лига
Арне Слот иска Ибрахима Конате да остане
Еберл даде важна информация за Хари Кейн
Нападател на Ливърпул: Няма как да откажеш на най-добрия клуб в Англия
Бруно Фернандеш готов да поднови договора си с Ман Юнайтед срещу умопомрачителна седмична заплата
Най-големият талант в историята на Ман Юнайтед: На 15 г. с рекорден договор и частна ложа за семейството му
Потвърдено: Байерн преговаря с Хари Кейн
Стъпка дели Кареасо от Левски, разкриха важен детайл за заплатата му
Хороскоп за 17 февруари 2026 г.: Ден за решения, нови посоки и баланс
Тотнъм е заплашен от катастрофални финансови последици при евентуално изпадане
2025: Индия записа четвърта поредна година с ръст
Още по-впечатляващ ADAC Opel GSE Rally Cup шампионат през 2026 година
Дневен хороскоп за 17 февруари: Близнаци – очаквайте голяма изненада, проблеми в любовта за Скорпион
Хилари Клинтън обвини администрацията на Тръмп в прикриване на данни по делото „Епстийн“
Председателят на веригата хотели "Хаят" се оттегли заради връзки с Епстийн
Зоопарк в Китай с празнична новогодишна почерпка за животните
На 96 г. почина носителят на "Оскар" майстор на документални филми Фредерик Вайсман
Войната | Тръмп възкресява линейните кораби, но с лазерни оръжия и ядрени ракети