20-годишен с 1.66 промила е карал по улиците на Нова Загора

20-годишен водач на лек автомобил „Ауди А5“ е хванат да управлява след употреба на алкохол над допустимото. Проверката е извършена на 1 март, около 05:45 часа, в град Нова Загора при ежедневния контрол по пътна безопасност, съобщиха днес от полицията. Пробата за алкохол, извършена на място с техническо средство, е показала положителен резултат над 1,2 […]
Материалът 20-годишен с 1.66 промила е карал по улиците на Нова Загора е публикуван за пръв път на Искра.бг.
Прочети цялата публикация



Загинал и двама ранени при удар между кола и два мотора край Шипка
22-годишен е карал дрогиран „БМВ“ по улиците на Смолян посред бял ден
Шофьор с 2,67 промила се заби в пожарен хидрант в Добрич
Водач с 2.24 промила е заловен по улиците на Попово
Тази нощ хванаха шофьор с 1,6 промила алкохол в кръвта зад волана на централен булевард в Стара Загора
37-годишен се озова в ареста за телефонна измама в Нова Загора! Взел 2500 евро от жена!
Община Стара Загора припомня графика за миене на улиците в града за периода до 26 юни 2026 г.
Преди се срамувах заради германците, сега - заради руснаците
Задържаха пияни шофьори в Благоевград и Банско
Пийнал моторист катастрофира в Огняново, 18 годишен се заби с кола в дърво в Петрич
Космическа "детска градина": "Джеймс Уеб" с ново изображение на звезди в Молекулярния облак на Орион (СНИМКА)
Джорджина Родригес разгорещи социалните мрежи с нова фотосесия в басейн
Нетаняху: Израелската армия има пълна свобода на действие в Южен Ливан
Героят Меси: Наслаждавам се на момента и виждам докъде можем да стигнем заедно
"Тераса на нощно кафене": Детайлите, които разкриват гения на оригиналната „звездна нощ“ на Ван Гог
Семейната сага на Бекъм: Нови обрати и опити за помирение
Защо Зеленски заплашва с удари Беларус и какво значи това
СНИМКИ: Победата на Аржетина и рекордът на Меси
НА ЖИВО: Франция - Ирак 1:0, Мбапе наказа рано съперника