4 от US самолетите у нас излетяха

Четири от американските самолети, кацнали у нас, излетяха един след друг снощи от Летище "Васил Левски". Те са били с изключени транспондери още в момента на излитането. Няма информация за маршрута на самолетите, тъй като още при излитането си са с изключени транспондери. Самолетите са цистерни тип KC-135, които се използват за зареждане във въздуха. Моделът се нарежда сред най-емблематичните самолети на Военновъздушните сили на САЩ (USAF). Доставен за първи път на USAF през юни 1957 г., оттогава KC-135 служи като основен самолет за презареждане на USAF....
Прочети цялата публикация



"Самолетоносач" на морските пътища на Суец - Източното Средиземноморие
Задава се неудобна ситуация с американските самолети. Само летището в София можело да ги приеме
САЩ са поискали самолетите им да останат в София до края на юли, България разреши само до 30 юни
Запрянов: В замяна на самолетите на САЩ у нас България получила удължаването на дерогацията за "Лукойл"
Йордан Божилов: Много бързо трябва да подобрим бойните способности на армията
Елена Поптодорова: Номинацията за посланик на САЩ в България е радваща новина за дипломатическите отношения между двете страни
Диана Дамянова: Рано е да се каже що за власт имаме
Ултиматум или блъф: играе ли Радев на твърде високо ниво срещу САЩ за „самолети срещу визи?
Скъпият апартамент на Алекс Богданска възмути мрежата (ВИДЕО)
Жанета Осипова претърпя тежка катастрофа, показа последиците (СНИМКА+ВИДЕО)
Нарекоха Меси луд гном
Само след два мача: Халанд вече е голмайстор №1 за Норвегия на световни финали
Малдини става директор в Италианската футболна федерация
Скъпият апартамент на Алекс Богданска възмути мрежата (ВИДЕО)
Хванаха украинец с контрабандни лекарства и "маркови" стоки при влизане от Турция
Министър Енчо Керязов с приветствие по повод Международния олимпийски ден
Вихрен привлече Преслав Йорданов
Тежко челно меле край Русе, петима са ранени