Бивш голаджия на Берое и Левски: Mачът е 2:0 или 3:0 за "сините"

Бившият голаджия на Берое и Левски Васил Драголов е на мнение, че старозагорци трудно ще вземат точка, камо ли три, при домакинството си срещу "сините". Мачът от XXVI кръг на efbet Лига е днес от 17:00 часа. "Няма как да стане това - Берое да направи нещо срещу Левски. Мачът ще завърши 2:0 или 3:0 в полза на гостите. Домакините в момента са много зле. Имат някакви футболисти, които могат да играят на средно ниво, докато Левски е по-качественият отбор. За пръв път от толкова години насам, столичани имат шанс за титлата. Борят се за нея и няма да пропуснат шанса си да прибавят нови три точки в своя актив точно в Стара Загора", коментира 63-годишният бивш нападател пред "Тема Спорт".
Той обаче предупреди левскарите да не бързат да изстудяват шампанското за бъдещата си шампионска титла. "До края има още много мачове, а и плейофите чукат на вратата. Засега сините са първи и ще се борят да не губят повече точки срещу по-слабите отбори. Днес очаквам равностоен мач, поне в първите двадесетина минути. После, ако гостите вкарат гол, ще си улеснят срещата. Левски има отбор, а Берое е в битка за оцеляване и може да се пребори за нея. Старозагорци трябва да се съсредоточат върху по-възможните им мачове. Какъв ще е този между Берое и Левски ли? Усещането ми е, че ще стане хубав мач с опит за надлъгване между двата отбора. Левски ще опита да спечели, а Берое да стигне до хикса. Всеки ще си гони целите, пък каквото стане. Как виждам Левски без Мустафа Сангаре? Аз харесвам взетия от Локомотив (Пловдив) Хуан Переа. Виждам го като заместник на Сангаре", добави Васил Драголов.
Прочети цялата публикация



Левски среща азери или финландци в ЛЕ, ако отпадне от Университатя
Турски клуб наддава за Кристиан Макун
Цунами напусна турския Ъъдър
Бивш капитан на Левски остана без отбор
Веласкес: Във футбола 2 и 2 не прави 4, ще направим всичко за победата
Левски ще бъде без фенове при следващото европейско гостуване
Левски с три варианта за седми нов
Левски планира и трети отбор от 2027 г.
НА ЖИВО: Левски – Радник 2:0, Рейналдо и Майкон бележат
Левски удари по масата: Три фирми глобени за продажба на фалшиви артикули, румънски гигант се измъкна
САЩ проведоха нова вълна от удари срещу Иран
Задържан е 22-годишния от Пловдив, заснет вчера да шофира лек автомобил докато вдишва от флакон с райски газ
22 юли 1983 г. Отменено е военното положение в Полша
Внимание! Опасно време удря Бургаско днес
След полунощ бюджетът на Гълъб Донев мина на второ четене в комисия
В Struma.com! Нападение с нож след любовна драма в Благоевград! 18-годишен рани в шията 14-годишно момиче, нападателят се издирва
Кметът Методи Байкушев отчете изпълнението на Бюджет 2025: Задлъжнялостта на Община Благоевград е намалена до 55% /Видео/
Любослав Пенев: Търпение, време и фокус
Станислав Генчев: Щеше да е несправедливо, ако бяхме загубили с тази игра и положения