Бивш член на Изпълкома: Христо Янев не става, ЦСКА се отърва с най-малкото в Разград

Бившият член на Изпълкома - Петър Величков, коментира поражението на ЦСКА от Лудогорец в Разград. „Червените“ загубиха гостуването на „Хювефарма арена“ с 0:3.
По думите на Величков, треньорът Христо Янев не е подходящ за ЦСКА.
Ето какво написа той в социалните мрежи след мача:
„Гледах Лудогорец-ЦСКА. 3:0. Най-малкото с което се отърваха Армейците. Играта им не стигна дори за по-нормална загуба. Толкова с треньор водил само отбори пред “изпадане” и то с променлив успех. Да не се заблуждаваме , Янев не става за ЦСКА. Гриша Ганчев му осигури купа на България с ЦСКА от В група и после Пирин, Ботев Враца и до там.
ЦСКА на Томаш дори беше по-силен с по-слаби играчи и два трансферни прозореца провалени от Торба-Акъллията Методи Томанов, в които на Томаш не беше осигурен нито един от желаните от него играчи. Томаш от три мача с ЦСКА срещу Лудогорец завърши един наравно и загуби два с по 1:0. Янев в един само мач взе 3 гола .
Явно след като търпението на собственика на ЦСКА не стигна за да остави Томаш да работи малко по-дългосрочно на треньорския пост в ЦСКА е нужен класен чужденец. От българските треньори , ако правилно си спомням само Петър Хубчев, Илиян Илиев и Александър Томаш са класирали отборите си между 2ро и 4то място в българския шампионат. Смешковци, като Стойчо Стоев и Станислав Генчев на чело на Лудогорец няма какво да броим. Там титлите са “ясни”.
Бат Гошо е неколкократен Шампион с Лудогорец , но е вече на възраст.
Хубчев се бори със здравословни проблеми, Илиян Илиев ще напусне Черно Море само заради работа в чужбина, а Томаш ще трябва да изчака няколко години за да води отново ЦСКА.
Така, че ако ЦСКА иска нещо повече от 4-5 място е нужен сериозен специалист, чужденец начело на отбора и добри селекции, които е ясно, че Томанов не може да направи по причини кристално ясни на всеки , който малко поне следи футбола в България.“
Прочети цялата публикация



Световната слава и трагичната съдба на Аспарух Лешников – Ари: Рицарят на горното Фа, който покори Европа
Христо Янев бесен въпреки победата: Това не е лицето на ЦСКА
Екшън героят Джейсън Стейтъм става на 59 г.
Габриела Петрова стана шампионка в тройния скок с изравнен рекорд за сезона
Елена Поптодорова пред ФАКТИ: Решението за американските самолети е взето – време е да покажем, че сме надежден съюзник
Гьоко Хаджиевски: Христо Янев е млад и талантлив треньор, ЦСКА ще има един от най-красивите стадиони на Балканите
Любопитни двубои в квалификациите на Лига Европа
ЦСКА играе в Баку на стадиона на съдията, узаконил гола-фантом от Мондиал ’66
Треньорът на ЦСКА с горещ коментар за Джеймс Ето'о, бъдещето си и мача с Карабах
Рок ветерани с тежък характер: Как я карат "в пенсия" най-чепатите оцелели звезди
Който е край морето днес – печели
Треньорът на Спартак Търнава: Бяхме по-добри и в двата мача, но това е футболът
Съдба! Петър Маринов изобщо не е трябвало да пази при дузпите
Петър Маринов: Тренирахме дузпи преди мача
Реал Мадрид с победа над Леганес в контрола
Александър Александров след триумфа: Издържахме на напрежението
Бивш шеф на "Булгаргаз" осъди прокуратурата да му плати обезщетение от над 10 хил. евро
Астрономи заснеха за първи път неуловимата звезда спътник на Бетелгейзе (СНИМКА)
ЦСКА 1948 триумфира след дузпи и продължава напред в Лигата на конференциите