Любопитно: Защо Атлетико получи домакинско предимство срещу Барселона, при положение, че завърши зад каталунците?

Атлетико Мадрид и Барселона ще се срещнат в 1/4-финалите на Шампионската лига, като първият мач ще се играе на „Камп Ноу“, а вторият – на „Метрополитано“. Защо обаче тимът на Чоло Симеоне получава домакинско предимство на реванша, при положение, че завърши 14-и в основната фаза на турнира, а ...
Прочети цялата публикация



Нидерландия удари тежко Швеция и гледа по-уверено към 1/16-финалите
Швеция разби Тунис за мечтан старт на Мондиала
Анализ в Испания показва, че Реал Мадрид е най-засегнатият отбор от ВАР решенията
Испания разби Саудитска Арабия за едно полувреме
От "Епична ярост" до енергийна нестабилност: зов за пробуждане, който Европа не може да игнорира
Наркозависими в армията: има ли Украйна проблем
Драма в добавеното време лиши Панама от първа точка на Мондиал и зарадва Гана
Англия покоси Хърватия с 4:2, Кейн и Белингам вдъхновиха "трите лъва"
Никола Цолов получи наказание и бе свален от подиума в Барселона, с което загуби първото си място във Формула 2
Босна удържа точка срещу домакините от Канада в първия мач от група „В“ на Мондиала
Трима карат проби в дубъла на ЦСКА
Политическа криза във Великобритания: Какво следва след оставката на премиера Киър Стармър
Лавров: САЩ вече не са посредник, Европа откровено залага на терористичните методи на Зеленски
Шофьорът, забил се в автобус на "Челопешко шосе“, се яви в съда, оставиха го в ареста (снимки)
Инж. Александър Тодоров е новият шеф на АПИ
Горивата поевтиняват: очакват се нови понижения до края на седмицата
КЗК отмени обществената поръчка за националната детска болница