Елизара Янева загуби от шампионката на US Open във Франция

Елизара Янева отпадна във втория кръг турнир на твърда настилка в Кроаси-Бобур (Франция) с награден фонд 40 хиляди долара. Националката ни за „Били Джийн Кинг Къп" отстъпи 6:1, 4:6, 2:6 на шампионката за девойки от US Open Йелин Вандроме (Белгия) и приключи участието си на сингъл.
Елизара взе бързо първия сет, но във втория допусна общо три пробива, включително „на нула" когато сервираше за оставане при 4:5.
Третият се разви по сходен сценарий. Янева поведе с 2:1, но до края на мача взе само четири от 16 разиграни точки на свое подаване.
Прочети цялата публикация



Голям скок за Елизара Янева в ранглистата
Първи полуфинал на турнир от сериите WTA 125 за Елизара Янева
Елизара Янева отпадна рано във Фоджа
Иван Иванов отпадна в първия кръг на основната схема в Кошице
Норвегия достигна елиминациите след 3:2 над Сенегал
Елизара Янева започва срещу британка, Виктория Томова срещу японка в квалификациите на „Уимбълдън“
Янева започва срещу британка в квалификациите на "Уимбълдън", Томова се изправя срещу японка
Иван Иванов загуби при дебюта си в квалификациите на Уимбълдън
Иван Иванов отпадна в първия кръг на квалификациите при дебютното си участие при мъжете на „Уимбълдън"
Изоставен даже и от Армения, Путин губи империята си
Четирима военнослужещи оцеляха след катастрофа на хеликоптер на Бреговата охрана на САЩ в Аляска
Легендарният музикален продуцент Клайв Дейвис си отиде на 94 години
Дневен хороскоп за 23 юни: Любовта е във въздуха за Близнаци, обещаващ ден за Стрелец
Критичната инфраструктура в целия свят е под заплаха
НА ЖИВО: Йордания - Алжир 1:0