Цветомир Найденов жегна и Италия: Серия А спешно се нуждае от правило за четирима италианци

Тотално разочарование заля футболната общественост на Ботуша, след като националният отбор на Италия за трети пореден път не успя да се класира за Световното първенство. След драматична загуба при изпълнение на дузпи срещу Босна и Херцеговина, „скуадра адзура“ отново остана извън голямата футболна сцена, а това предизвика бурни реакции и у нас.
Финансовият двигател на ЦСКА 1948, Цветомир Найденов, не остана безучастен към поредния провал на италианците. В социалните мрежи той изрази иронично мнение, че е настъпил моментът за радикални промени в италианския футбол.
"Крайно време е “Серия А” в Италия да въведе правилото с четиримата италианци и да се свършва с тая мъка!",, написа Найденов, като направи паралел с българската Първа лига, където подобно изискване вече е факт.
В България отборите са длъжни да започват мачовете си с минимум четирима родни футболисти, ако искат да получават средства от фонда „Солидарност“.
Прочети цялата публикация




Гонзо обяви новия шеф на съдиите и защо Лудогорец няма да плаща компенсация
Зеленски разкри от колко ракети Patriot се нуждае Украйна за зимата
ЦСКА 1948 си върна младежки национал
Русия е изстреляла рекорден брой ракети срещу Украйна през юли
Зеленски: Украйна свали само една от 27-те руски балистични ракети по време на мащабната атака
Русия извърши масиран удар по Киев, Украйна призова западните страни да вземат спешно решение
Италия затвори границите с Испания за месец заради Сеута
Ранени, мрак и страх след трус от 4.7 по Рихтер в Неапол
Хаос в Мароко: Мигранти щурмуваха втори испански анклав
Тръмп: САЩ ще станат по-зле от Сеута при демократите
Борисов: Радев подведе хората
Защо човекът, който години говореше с увереност за произхода на вируса, мерките и ваксините, сега отказва да отговори на над 100 въпроса?
Почина Майк Престън - звездата от „Лудият Макс 2“
Борисов за "Прогресивна България": Кризата им е тотална, във всичко
Борисов на принципа ''разделяй и владей'' от Приморско: Защо ДБ бранят бюджета? Благодаря на колегите от ПП!
Путин отчаяно се опитва да прикрие бавния темп на напредване на руската армия в Украйна