Шофьор мина на червено и помете холивудска актриса и 4-те ѝ деца (ВИДЕО)

Актрисата Тори Спелинг е била откарана по спешност в болница, след като попадна в тежка катастрофа по-рано тази седмица в Калифорния, съобщават американски медии.
Инцидентът е потвърден първоначално от органите на реда пред TMZ. По данни на местните власти, произшествието е станало в четвъртък около 17:45 ч. в Темекюла, щата Калифорния, където служители на реда са открили два автомобила със сериозни щети след сблъсък.
От офиса на шерифа на окръг Ривърсайд уточняват пред People, че 52-годишната актриса е шофирала автомобил, в който са се намирали четири от нейните деца и трима техни приятели. По информация на разследващите, другият водач се е движил с превишена скорост и е преминал на червено, предизвиквайки удара.
Според TMZ Тори Спелинг е реагирала бързо и е успяла частично да отклони автомобила непосредствено преди сблъсъка, с което е предотвратила по-сериозни последици за пътниците.
???? Tori Spelling, her kids and several other passengers were taken to the hospital after a speeding driver allegedly ran into them ... TMZ has learned. pic.twitter.com/6uta1oxnkB
— TMZ (@TMZ) April 5, 2026
Звездата от "Бевърли Хилс 90210" и всички деца са били евакуирани на място, като не са извършени арести, съобщават властите. Впоследствие те са транспортирани до болница с три линейки. По информация на медии пострадалите са получили наранявания като порязвания, натъртвания и сътресения.
Не се уточнява кои точно четири от петте деца на актрисата са били в автомобила. Спелинг има 5 деца – Лиам, Стела, Хати, Фин и Бо – от брака си с Дийн Макдермот, с когото се раздели през 2023 г. след 17 години съвместен живот. Разводът беше финализиран през 2024 г.
Случаят не е първият пътен инцидент с участието на актрисата. През 2011 г. тя катастрофира, докато е бременна с третото си дете, след като по собствените ѝ думи е била преследвана от папарак. Тогава тя написа в социалните мрежи: „Папарак ме преследваше с децата към училище. Опитвах се да избягам от него и претърпях сериозна катастрофа. Съборих цяла стена на училището.“
В същата публикация актрисата допълва, че фотографът е продължил да се опитва да я снима след инцидента: „И след това той все пак слезе, за да прави снимки. Десет майки го подгониха. Какво трябва да се случи – някой да загине, за да спрат папараците?“
При катастрофата през 2011 г. няма пострадали, но Тори Спелинг тогава посочва, че е потърсила медицинска помощ като предпазна мярка заради бременността си. В настоящия случай разследването на инцидента в Темекюла продължава.
Прочети цялата публикация



Имението на Даян Кийтън бе продадено за над 10 милиона по-евтино от пазарната цена (СНИМКИ)
Децата на Чарлз Менсън: Как живеят днес наследниците на психопата, отнел живота на Шарън Тейт?
Ан Хатауей отвърна на слуховете за фалшива бременност
Неузнаваема: Нина Добрев мина в отбора на блондинките (СНИМКИ)
Албена Павлова-Маркова на 60 г.: Живот като на кино
Чарлийз Терон впечатли с дръзка визия на премиерата на "Одисеята" (ВИДЕО)
Две деца загинаха, седем са ранени при украинска атака с дрон в Русия (ВИДЕО)
Рязък завой надясно: какво се случва в Австралия
Гранични полицаи задържаха молдовски шофьор и мароканец след гонка в Бургас (ВИДЕО+СНИМКИ)
Володимир Зеленски: Поредният циничен и мерзък руски удар! Жертвите в Кривой Рог се увеличават
Дневен хороскоп 24 август: Овен – стремете се към баланс, натоварен ден за Телец
Естония: Русия знае, че не трябва да атакува НАТО
Пожарът в Хасковско е изпепелил 10 000 декара, част от фронтовете са овладени
Какво трябва да знаем преди Ботев Враца - Ботев Пловдив
Ботев Враца и Ботев Пловдив излизат с надежда за връщане към победите
Част от фронтовете на пожара в Хасковско, изпепелил 10 000 декара, са локализирани
Сеул: Северна Корея подготвя ново изпращане на войски в Русия
Земеделци от Сливенско на протест заради ниски изкупни цени и липса на пазари
Жълт код за обилни валежи с гръмотевични бури и градушки