Репортер на БТВ ритан от фенове на ЦСКА на стадион "Васил Левски"

Журналист на bTV беше нападнат от група привърженици на ЦСКА на Националния стадион преди дербито с Левски.
В опит да стигнат до медийните позиции, репортерите Калоян Кюркчиев и Андрей Романов са били пресрещнати от фенове на "червените", докато се качват по стълбите на бл. 26, в сектор "А". Там колегата ни Калоян Кюркчиев е изблъскан, а след това и ритан неколкократно.
"Не мисля, че по някакъв начин съм го заслужил с отношение към ЦСКА като клуб, като колос, като име в българския футбол. Никога не съм имал каквито и да било проблеми с фенове нито на Левски, нито на ЦСКА", започна Калоян.
"Леко апатично вече приемаме освирквания, подхвърляния, псувни - на всякакъв тип основа. Или се правим, че не ни пука, или, че нищо не се е случило. С това сме свикнали. Но, когато опитвах да се кача до мястото, на което е медийната ложа, бях спрян от двама или трима фенове, които ми казаха, че няма да мога да се кача. Бях бутан. След това станахме петима на един. Освен опити за удари в рамото, бях ритнат 3-4 пъти в крака", каза колегата ни и показа пораженията.
"Нямах друг вариант, освен да се обърна, да си изляза, да видя ПР-ът на ЦСКА Виктор Игнатов, който беше шокиран, и благодарение на него се качих, скрит едва ли не, през VIP ложата"
"Не съм отишъл да викам за Левски или за ЦСКА. Няма да видите от моята страна никога проява на неуважение. Когато говорим за ЦСКА - последното голямо интервю на Джони Велинов, шапки долу за всичко, което е направил, беше пред мен. В последния ден преди Армията да бъде съборена. Един от най-върлите фенове на ЦСКА - Карлос Насар, е човек, за когото и вие дори шеговито казвате, че постоянно отразявам"
"Не казвам, че съм пребит. Срамът е по-голям. Възпитанието ти, първо, не позволява да направиш каквото и да е. Срамът остава...", сподели Калоян.
Прочети цялата публикация



ЦСКА стъпи на новия „Българска армия“
УЕФА пред дилема: Възможна размяна на домакинствата между ЦСКА 1948 и Спартак (Търнава)
ЦСКА се завърна в Европа с победа, но има още работа за вършене
ЦСКА стартира в Европа с мач срещу Дери Сити
От ЦСКА обявиха разширената група за срещата с Дери Сити
ЦСКА отваря и Сектор В за мача с Дери Сити
ЦСКА пусна в продажба билетите за европейския сблъсък с Дери Сити
Билетите за мача ЦСКА - Дери Сити ще бъдат пуснати в продажба в сряда
Джеймс Ето’о под въпрос за старта на ЦСКА срещу Дери Сити
Обявиха кога ще играят ЦСКА и Дери Сити
Киев загуби основния си поддръжник в САЩ: WP прогнозира тежки проблеми за Украйна след смъртта на Линдзи Греъм
Препродажба на С-400 от Турция: Защо разузнаването е разтревожено и какъв е залогът за F-35
Конституционна криза в Унгария: Парламентът гласува отстраняването на президента Тамаш Шуйок ОБЗОР
Войната в Близкия изток ескалира: IRGC удари танкери и американска база в Бахрейн, хусите атакуваха Саудитска Арабия
Криза с газа в Европа: Вучич предупреди за историческо дъно на енергийните запаси
Президентът на Ливан: Израел няма да постигне стабилност на границата със сила
Петролът Brent надхвърли 85 долара след ракетни атаки срещу танкери в Ормузкия проток
Братислава: Западът осуети мирното уреждане в Украйна
Нови санкции срещу Русия: Тръмп пред финално решение за закона „Линдзи Греъм“
Коалицията на желаещите започва военни учения край Украйна: Макрон обяви мащабен ход на Запада