Христо Трифонов бесен заради поведението на дъщеря си в Hell's Kitchen

Семейна драма с мащабите като от сапунен сериал се разиграва извън стените на хитовото кулинарно шоу Hell's Kitchen. Христо Трифонов, който помним като едно от най-колоритните лица от "Биг Брадър Фемили“, преживява тежък личен срив заради поведението на дъщеря си Десислава в национален ефир.
Близки до семейството разкриват, че ресторантьорът е бил "извън кожата си“, виждайки публичната демонстрация на чувства между дъщеря му и друг участник в предаването – Илиян Събков, докато тя е във връзка с бащата на децата си. Според Христо случилото се е "унижение и позор“, а срамът го е принудил да ограничи излизанията си сред хора в родния му град.
Най-голямата болка за Христо се оказва отношението към зет му – ирландеца Елвин. Младият мъж остави подредения си живот в Ирландия, за да последва Десислава в България именно по настояване на баща ѝ. Днес Христо Трифонов се чувствал виновен за това, че е подтикнал зет си към тази крачка, и не знаел как да го погледне в очите, докато дъщеря му гради нова връзка пред очите на цяла България.
Въпреки че пред камерите Десислава изглежда лудо влюбена в новия мераклия, запознати твърдят, че връзката ѝ с Елвин отдавна е била в криза. Преместването в България и съвместната работа в семейния бизнес в Поморие само са изострили конфликтите, пише Hotarena.bg.
За това сподели и самата тя, когато Елвин се появи в ресторанта на шеф Ангелов и Деси му сервира, че с тях е свършено.
Прочети цялата публикация



Милен Трифонов: Опозицията ни остави бюджетни дупки, които сега запълваме
ЦСКА пред сериозно изпитание в Баку срещу Карабах
След Сашо Кадиев и Джино Бианкалана шофира с телефон в ръка и дете без колан на предната седалка (ВИДЕО)
"Red Flag": Тото направи чалга дует с Малина (ВИДЕО)
Топ 10 на най-нелепите фатални битови инциденти по света през последната седмица
Пианистът Евгени Генчев излиза на сцената на първия подкаст на открито в Бургас
Христо Грозев, Ейдриън Броуди, Мария Бакалова снимат филм в София
Ергенът Евгени излиза на сцената на първия подкаст на открито в Бургас
Сияна и Стоянов от Big Brother се разделиха
ЦСКА ще търси добър резултат срещу Макаби в Грузия
Двама души са убити при руски обстрeл по украинския град Изюм
Личната драма на Лука Дончич: Финансови претенции и битка за родителски права разтърсват баскетболната звезда
Заради запалил се автомобил движението по АМ „Тракия" край Ямбол в посока София се регулира от полиция
Бай Ганьо посланик: Най-срамните гафове на българската дипломация
Катастрофа на входа на Банско, трима души са пострадали
Христо Широков: Не съм се укривал, обвинението срещу мен е политически натиск