Диана Димитрова съди Рая Пеева

Актрисата Диана Димитрова излезе с остра позиция в социалните мрежи, след като заедно с Нора Недкова и Чикагото от звездния отбор на "Хелс китчън" се оказаха в центъра на негативни коментари, пише bgdnes.bg.
"Всяка дума има граница. Тази граница вече е премината и ще бъде поставена там, където ѝ е мястото - в съда. Битката ще доведа докрай. Уважението не е по избор", казва Димитрова, като дори постави въпроса за двойните стандарти в предаването:
"Нужно ли е да се стига до обиди към други участници, за да има реакция?", намеквайки за различното отношение към подобни ситуации в шоуто.
Актрисата се вбеси от последните обиди, които отправи бременната ѝ колежка Рая Пеева към плеймейтката Нора Недкова, като пожела да я изгони от предаването. "Не мога да си позволя да ме обижда едно момиче, мой набор и да ме нарича "една мозъчна клетка", каза Недкова. Рая обиди и Чикагото, като го нарече "селянин", на което той много се обиди. "Идва ми да хвана един тиган и да го метна и по двете с майка ѝ - Рая и Красимира", избухна Чикагото, видимо изнервен от ситуацията. Малко по-късно напрежението временно утихна, след като Пеева направи опит да се извини на Чикагото, но не и на Нора:
"Извинявам се, ако някой много се е обидил. Такова ми е състоянието, че паля лесно", каза тя, намеквайки за бременността си. Извинението ѝ обаче не беше прието, а конфликтът продължи с нова сила.
Диана Димитрова, която вече бе напуснала предаването, след като Рая я обиди на "пръдла" и че има психични проблеми, се отказа да я съди, но след като видя вчерашните крамоли, взе окончателното решение, че ще стигнат до съд.
"Да наричаш някого "жертва" не те прави достоен. Това е лично мое мнение. Ситуациите, които се случиха в ефир и станаха публично достояние, бяха трудни за мен. Начинът, по който ги преживях, ме накара да се почувствам обидена и поставена в напрежение. Аз съм човек със силен характер, но и чувствителен. И съм човек, който държи на правата си", казва Димитрова.
Тя е категорична, че не само е обидена, ами и майка ѝ е разстроена от всичко, което вижда на екрана. "Аз изпитвам смесени емоции, но съм искрено благодарна за подкрепата, която получих. Когато един човек е публично обиждан и никой не реагира, това не е нормално. От уважение към формата, зрителите, децата, които гледат, и към себе си, запазих мълчание досега. За яснота - не познавам тези хора лично. Бях приета първа по успех в НАТФИЗ в годината, в която Рая кандидатстваше. Бяхме за кратко в един клас, но не сме работили заедно и не сме поддържали контакт", обясни Диана Димитрова.
"Аз стоя зад думите на Диана и ако тя ме призове за свидетел в съда, ще се явя. Но аз лично да съдя Рая Пеева, няма да го направя, защото нямам излишна енергия. Имам други неща, които ме вълнуват и те са позитивни. Скоро отново ще посетя Кан и ще ме видите там. Предпочитам да съм позитивна и нямам желание да участвам в негативни неща", казва Нора Недкова.
В крайна сметка в края на предаването Рая Пеева и майка ѝ Красимира Демирева напуснаха шоуто. Развитието на събитията беше посрещнато с видимо удовлетворение от част от участниците.
"Имало Господ", коментира Теодор Чикагото, а Нора Недкова добави: "Имало справедливост".
Източник: www.bgdnes.bg
Прочети цялата публикация



Рая Пеева спря коментарите си заради смазващия хейт
Кои са звездите на сезона? Обявиха финалистите за "Футболист на футболистите"
Рая Пеева се връща на сцена след раждането, Явор Бахаров ще гледа бебето
Спешните екипи искат боди камери и паник бутони заради растящата агресия срещу медици
Куба може да се окаже по-костелив орех за Доналд Тръмп от Венецуела
В туризма е много важно да не продаваш само легло, а преживяване
Царево разширява зоните за безплатно паркиране през лято 2026
Полякинята Мая Хвалинска ще играе на финала на "Ролан Гарос"
Тежка загуба за кмета на Пловдив: Почина майка му д-р Димка Димитрова
Диана Русинова: Пълната забрана на електрическите тротинетки не е вариант, който ще работи
Двама убити цивилни и ранено 12-годишно момиче при атаки на ВСУ срещу Белгородска област
Тами Брус: Тръмп вярва, че ООН би могла да върне нормалното корабоплаване през Ормузкия проток
Масови антиправителствени протести в Израел поискаха оставката на Нетаняху
Арменците гласуват на ключови избори за парламент
Косово провежда извънредни парламентарни избори
Перу избира девети президент за десет години ВИДЕО
Reuters: Вашингтон планира достъп на съюзниците си от Персийския залив до ирански активи
Китай започна специална операция по морско правоприлагане източно от Тайван
Поне 12 ранени при стрелба по време на уличен фестивал в Охайо
Папа Лъв XIV призова световните лидери да не разделят народите пред 500 хиляди в Мадрид