Гугъл иска да пусне 32 млн. комара в САЩ

Гугъл заяви намерение да „дебъгне“ Калифорния и Флорида – но не в смисъла на кодирането, а съвсем буквално – да пусне в тези два щата 32 млн. комара, съобщава „Гардиън“. Технологичната компания е поискала разрешение от американските власти да стартира програмата си „Debug“, с която да намали популацията на насекомите – крайно опасни за хората…
The post Гугъл иска да пусне 32 млн. комара в САЩ appeared first on Площад Славейков.
Прочети цялата публикация



Ръководството на Левски: Няма да платим нито евро, преди компетентните институции да се произнесат
Тръмп, Путин и факторът Иран в дилемата между война и дипломация
Каква е позицията на Радев за Украйна? Това са ясните неща:
Вместо Patriot: Украйна разработва собствена система за прехващане на балистични ракети
Израел разширява контрола си над Газа
Левски е в битка със Спартак Москва за алжирския халф Усем Мрезиг
Глътка въздух за Иран и държавите от Персийския залив
Кабо Верде изтръгна точка от Уругвай след зрелищно 2:2
Изоставен даже и от Армения, Путин губи империята си
От "Епична ярост" до енергийна нестабилност: зов за пробуждане, който Европа не може да игнорира
Дневен хороскоп за 23 юни: Любовта е във въздуха за Близнаци, обещаващ ден за Стрелец
Критичната инфраструктура в целия свят е под заплаха
НА ЖИВО: Йордания - Алжир 1:0
DARA отказа участие на фест в Баку заради атака на украински фенове
Акциите на „Газпром“ паднаха под 100 рубли за първи път от 2009 година
Министър Шишков: За нас е по-важна пътната безопасност. С това компромис не бива
Отпадък или ресурс? TEXAD показа как текстилът може да получи нов живот по време на Бедечка Фест „На зелено“
Руски Ту-160 отработиха дозареждане във въздуха над Баренцево и Норвежко море (снимки/видео)
Видеоигрите лекуват самотата и помагат за психическото състояние при пълнолетните