Марко Силва се разбра с Бенфика да наследи Моуриньо

Марко Силва е съвсем близо до това да подпише с Бенфика. Според “Би Би Си” и “Дейли Телеграф” в последните дни преговорите са напреднали значително и португалецът ще се завърне в родината си, за да наследи на поста Жозе Моуриньо, който се завръща в Реал Мадрид.
Силва има договор с Фулъм до края на месеца, като лондончани му предложиха нов контракт, но според някои информации още днес 48-годишният специалист ще уведоми клубното ръководство, че няма да преподпише и ще напусне “котиджърс”.
Силва се присъедини към Фулъм през юли 2021 г. от Евертън и върна отбора във Висшата лига още в първия си сезон, след като клубът изпадна в Чемпиъншип година по-рано. „Котиджърс“ завършиха на 11-о място в елита през миналия сезон, с равен брой точки с Челси.
Прочети цялата публикация




Официално: Марко Силва напусна Фулъм, наследява Моуриньо в Бенфика
Реал Мадрид плати, за да си върне Жозе Моуриньо
Марко Силва все по-близо до Бенфика
Моуриньо няма да разчита на четирима футболисти в Реал Мадрид
По желание на Моуриньо: Реал Мадрид привлече Бернардо Силва
Жозе Моуриньо официално се завърна в Реал Мадрид!
Бернардо Силва стана приоритет за Реал Мадрид
Официалното представяне на Жозе Моуриньо в Реал Мадрид ще бъде през юли
Жозе Моуриньо вече е в Мадрид, срещна се с водещи фигури
Ман Сити готов да се раздели с цели осем играчи
Лоши новини за феновете на Temu, Shein и AliExpress
Извънземни сигнали може незабелязано да са достигнали до Земята
Крадената от Ник Рай държавна система за търгове тръгна с фалстарт
Над 600 деца от русенските ясли преминаха безплатни дентални прегледи
Моуриньо няма да разчита на четирима футболисти в Реал Мадрид
Лондон ще обучава децата на бедните с AI-учители
Асен Василев: Скандално е гласуването на дълг без разчети