Масова чистка в Монтана след отпадането от елита

Монтана обяви раздяла с 12 футболисти след изтичането на договорите им и им благодари за професионализма и отдадеността през изминалия сезон. Тимът изпадна от елита, като остана на последната позиция в класирането за сезон 2025/26. Ето какво написаха от клуба: Монтана изказва своята искрена благодарнос...
Прочети цялата публикация



Масова промяна в Монтана: 12 футболисти напускат отбора
Локомотив София наложи волята си над Славия
Найджъл Фарадж: човекът, който промени британската политика
Еврошампионът Испания изненадващо завърши наравно с Кабо Верде в първия си мач на Световното първенство
Две години след като напусна България - Елвира Краснобаева сложи край на кариерата си
Черно море стартира подготовка с двама нови и един на проби
САЩ и Иран: Какво се договориха и какво следва сега
Втора лига остава с два отбора по-малко
Прокуратурата проверява случай на побой над дете
Хамилтън триумфира в Каталуня с първа победа за Ферари
Ето го новият Mercedes-AMG GLS 63
С безплатни 2 чанти на самолета: Андрей Новаков и ЕП задължиха авиокомпаниите
Фискалният съвет препоръча допълнително облагане за банките и мерки в имотния сектор и хазарта
АЕЦ "Козлодуй" с 40 млн. евро печалба за първото тримесечие, но с влошени финанси
Тръмп загуби войната с Иран
Задържаха Стоян Колев на АМ „Тракия“ след положителен тест за наркотици
Официално: Ланс обяви новия треньор
ЦСКА очаква първия си съперник в Лига Европа
Съпругата на Брус Уилис развенча митовете около болестта му
Управляващите възнамеряват да прехвърлят част от помощите за отопление към 2027 г.