Пореден успех за Спортен клуб по художествена гимнастика „Вихрен“ Сандански

От 29 до 31 май в гр. Хасково се проведе VIII Международен турнир по художествена гимнастика „Кралицата на Аида“, където талантливите гимнастички на СКХГ „Вихрен“ представиха достойно Сандански и завоюваха множество отличия. С много труд, постоянство и любов към спорта нашите момичета показаха класа, грация и силен състезателен дух, достойно защитавайки името на клуба и града ни сред участници от страната и чужбина. Поздравления за всички състезателки, треньори и...
Продължава
Прочети цялата публикация



България с първо злато от Световното първенство за спортисти със синдром на Даун
Две години след като напусна България - Елвира Краснобаева сложи край на кариерата си
Хулио Веласкес: Само с общи усилия Левски ще продължи да се развива
Календар | Благотворително бягане, форум "Езикът на храната", фестивал Crossing Jumaya в Благоевград
Сребро за Стилияна Николова в многобоя на ЕП във Варна
Сияна Алекова озари Варна с европейско злато на обръч
Исторически успех: Европейска титла за девойки за България в отборната надпревара в художествената гимнастика
Алекса Рашева спечели многобоя в Жирона
Алекса Рашева спечели титлата в многобоя на VI International Tournament GRAND PREMIUM 2026
Златен многобой за Алекса Рашева на турнир в Испания
Ракети и дронове удариха Украйна и Русия ОБЗОР
Малума впечатли с безупречен стил на Седмицата на мъжката мода в Париж
Акцията в Несебър: Задържаха двама ръководители от ВиК-Бургас с белязани пари
Безумие преди Колумбия – Португалия: Билетите стигнаха 50 000 долара
Малума впечатли с шорти на Седмицата на мъжката мода в Париж
Изтече съставът на Англия за битката с Панама
Квалификацията в Австрия: Спорна победа за Джордж Ръсел, катастрофа за Верстапен
Никола Цолов: Щастлив съм, че успях да продължа след инцидента