НДК: Не сме на загуба, на печалба сме
Националният дворец на културата излезе с официално изявление, с което опонира на министъра на културата Евтим Милошев, че дружеството е на загуба. Министър Милошев съобщи на извънредна пресконференция в петък, че Дворецът на културата е на загуба с 48,8 млн. евро, и въпреки това директорката на институцията Андриана Петкова получава месечно възнаграждение в размер на…
The post НДК: Не сме на загуба, на печалба сме appeared first on Площад Славейков.
Прочети цялата публикация



НДК отговори на Евтим Милошев: Дружеството не само не е на загуба, то е на печалба
НДК: Културното министерство дават манипулативна информация. Тази загуба не е от както ние сме в ръководството, а от 2011 г.
ВАС отстрани шефката на НДК (Документи)
Драма и рекорди зад Океана: Кристиано Роналдо пренаписа историята, Колумбия лети към елиминациите, а Англия се препъна
Губи ли Путин войната срещу Украйна?
Папе Тиау: Готови сме да умрем за Африка и Сенегал
Пеканов: Отпуснатите 1 млрд. евро по ПВУ са глътка въздух за бюджета
Крисия изрази готовност да представи България на "Евровизия" отново (ВИДЕО)
Еманюел Макрон: Франция се противопоставя на изграждането на центрове за връщане на мигранти в трети страни
Марчело Абонданца: Няма как да бъдем щастливи след загуба
Три денонощия след труса във Венецуела продължават да вадят от руините оцелели деца
Още един рекорд падна в 100 км обиколка на Витоша
Черният баланс на жегите: Десетки удавени в Европа в опит да се разхладят
Очаквайте Мексико - Еквадор
Очаквайте Испания - Австрия
България постигна четвърта победа в турнира Лига на нациите
Млад шофьор е в критично състояние след тежка катастрофа в Разградско
Комо постигна споразумение с Реал Мадрид за звездата Нико Пас
Евтим Милошев и Десислава Радева откриха фестивала WORKSHOP ЕЛЕНОВ’26 и се срещнаха с талантливи млади творци
Спор за права: Таксиметров шофьор засне млада жена в автомобила си и я публикува