Симона Загорова призна, че е в тайна връзка от 3 години (ВИДЕО)

Симона Загорова гостува в предаването "На кафе" тази сутрин и призна не само, че има мъж до себе си, но и че го крие от три години. Дъщерята на Глория сподели, че е предпочела да не показва любимия си публично, защото вярва, че най-хубавите неща трябва да бъдат съхранявани далеч от любопитните погледи.
"Да, имам мъж до себе си от три години. Щастието обича тишината и затова не съм го показвала. Не сме преценили, че трябва да го обявим все още," изненада с признанието си Симона Загорова.
Тя разказа, че двамата са се запознали чрез общи приятели и първоначално между тях е имало чисто физическо привличане.
"Запознахме се през общи познати. Първоначално се харесахме чисто физически и впоследствие започнахме да се опознаваме", обясни тя.
Изпълнителката призна, че е подхождала внимателно към новата връзка заради разочарованията, които е преживяла в миналото.
"Аз бях много предпазлива заради предишните ми връзки", каза още Симона. Певицата разкри и един от моментите, които са споделили заедно като двойка – посещението на дербито между "Милан" и "Интер", което е сред най-големите футболни сблъсъци в света.
Прочети цялата публикация




Адел изненада феновете си неприятно: Не обичам да пея напоследък (ВИДЕО)
Скандалът с Кейти Прайс и съпругът й се разраства
Нова актриса с български корени плени Холивуд: Мика Абдала (ВИДЕО+СНИМКИ)
Пенелопе Крус за 15-годишния си брак с Хавиер Бардем: "Все още се уча"
Анджелина Джоли подготвя ударно завръщане в киното след тежкия развод с Брад Пит
Сиена Милър показа малките си деца за първи път (СНИМКИ)
Даниела Рупецова се радва на нов мъж от половин година (ВИДЕО)
Кара Делевин призна, че е имала връзка с Амбър Хърд по време на развода ѝ с Джони Деп
Анджелина Джоли: Не съм имала връзка след раздялата с Брад Пит
Анджелина Джоли: Не съм имала връзка след раздялата с Брад Пит
Илияна Йотова проследи на живо изстрелването на 10 сателита, разработени и произведени от „ЕндуроСат“
Яник Синер с място на полуфиналите на Уимбълдън
Най-голямата руска рафинерия спря след украинска атака
Пожар избухна в регионалното депо за отпадъци край село Ракитница
Нюкасъл привлича млад талант на Аякс
Звездата на Франция: Мбапе с прякор диктатор и "съдия" в отбора
Доналд Тръмп вдига санкциите! Реджеп Ердоган може и да получи желаните изтребители F-35
ЦСКА не успя да картотекира ново попълнение за мачовете с Дери Сити в Лига Европа
Отлична новина за България! МОК остави остави алпийския сноуборд в олимпийската програма