Slava.bg | 22.06.2026 09:40:35 | 18

Отразяването на Световното е обида, БНТ


Стискам зъби десет дни от началото на Световното. Т.е.нещо като стоте дни гратисен период за ново правителство,ама за БНТ и отразяването на Мондиала иде реч. За студиото с китарата,билярдната маса и персийския килим всичко е казано,Мексикото отдавна е убил интригата около капацитета си,гост-анализаторите са си част от наличния човешки материал,но едно от новите кифленски попълнения е професионална катастрофа! Толкова ниско ниво е обида за зрители,професия и ръководство. Беден речник,инфантилна интонация,прости изречения с клишета и елементарни текстове преписани от агенциите са лицето на Мондиала и на новините на "лицензодържателя" като цяло. P.S.Позволявам си мнение с дежурния аргумент,че БНТ се издържа от данъците ни и да - има страхотни колеги като Стефан Георгиев,Бюлент Мюмюнов и Росен Станчев... Крум Савов

Прочети цялата публикация