Dariknews Технологии | 22.06.2026 11:29:00 | 22

3-годишно дете почина в поликлиника в Пловдив


Дете на 3-години почина, докато му оказват помощ в ДКЦ "Изток" в Пловдив, потвърдиха от полицията. Сигналът е получен тази сутрин на тел. 112 в 9,30 часа. Родителите го отвели в здравното заведение. Приела ги личната лекарка. Тя започнала да оказва пър

Прочети цялата публикация