Dnevnik.bg | 22.06.2026 13:21:00 | 24

Бивш испански министър получи 24 години затвор за корупция



Бивш испански министър и влиятелен член на управляващата социалистическа партия беше осъден на 24 години затвор за участие в корупционна схема. Върховният съд на Испания се произнесе в понеделник по дело срещу бившия транспортен министър Хосе Луис...

Прочети цялата публикация