Struma.com | 23.06.2026 07:35:10 | 13

Спипаха 15-годишен без книжка с нерегистриран мотор в Благоевград


15-годишен неправоспособен младеж бе спрян да управлява нерегистриран мотоциклет в Благоевград В обедните часове на 22 юни 2026 г. полицейски служители спрели за проверка мотоциклет „Сузуки 450“ на ул. „Иван Гарванов“ в благоевградския кв. „Грамада“. По информация на МВР, в хода на проверката е установено, че превозното средство не е регистрирано по надлежния ред. Установено е още, че мотоциклетът е управляван от 15-годишен неправоспособен младеж от...

Продължава

Прочети цялата публикация