Starozagorci.com | 23.06.2026 07:56:08 | 18

Мъж намери кучето си натровено в старозагорското село Люляк


Снощи малко преди 21:00 часа в Първо РУ-Стара Загора на тел 112 постъпил сигнал от 52-годишен мъж, че в старозагорското село Люляк, в близост до къщата му, е било отровено кучето му. Местопроизшест...

Прочети цялата публикация