Struma.com | 23.06.2026 08:17:47 | 3

Когато доброто обединява: Кметът на Симитли Ап. Апостолов благодари на всички, помогнали за поставянето на новите параклиси в общината


Във връзка с успешното доставяне и монтиране на двата нови параклиса в Симитли, кметът на община Симитли Апостол Апостолов изказва своята искрена благодарност към всички приятели, които помогнаха за реализирането на това благородно дело. Двата Божии дома – „Покров Богородичен“ и „Вход Господен в Йерусалим“ – посрещат и изпращат жителите и гостите на Симитли, разположени на двата входа/изхода на града като символ на вярата, закрилата и духовността. По...

Продължава

Прочети цялата публикация