Dnevnik.bg | 23.06.2026 08:25:00 | 17

Министърът на външните работи обсъди с делегация от САЩ отпадането на визите





Министърът на външните работи Велислава Петрова е приела високопоставена делегация от САЩ. Тя е водена от заместник-подсекретаря по стратегията, политиката и планирането на Департамента по вътрешна сигурност Джон Гунтанис. В срещата са...

Прочети цялата публикация