Gong.bg | 23.06.2026 12:50:22 | 31

Димитров: Започвам да надграждам и вдигам очакванията си


Григор Димитров говори след победата с 6:1, 7:6(3) на австралиеца Марк Полманс в мач от първия кръг на АТП турнира в Майорка. Той призна, че целта му е да изиграе максимално много срещи, за да се подготви добре за наближаващия „Уимбълдън“, където ще участва с „уайлд кард“. Dimitrov delivers ???? The Bulgarian defeats...

Прочети цялата публикация