Dnevnik | 23.06.2026 18:36:01 | 24

Съдът във Варна глоби мъж с 511 евро за фалшив сигнал на телефон 112



Районният съд във Варна глоби мъж с 511 евро за фалшив сигнал на телефон 112. Глобеният е на 46 години, чуждестранен гражданин, постоянно пребиваващ у нас.

Фалшивият сигнал е подаден около 3:00 ч. през нощта на 14 декември 2024 година....

Прочети цялата публикация