Struma.com | 24.06.2026 07:10:30 | 2

Петима непълнолетни се биха в санданското с. Поленица, един е със счупен нос


Около 22:15 часа на 23.06.2026 г. в РУ-Сандански е постъпил сигнал от ФСМП-Сандански за непълнолетен младеж, който е пострадал след побой. От работещите по случая полицейски служители е установено, че около 21:00 часа на същата дата в с. Поленица е възникнало спречкване между пет непълнолетни и едно малолетно лице, при което пострадалият младеж е получил фрактура на носните кости. За случая е уведомена компетентната прокуратура и е образувано досъдебно...

Продължава

Прочети цялата публикация